Lapas karte
Zemītes sākumskola

Aktualitātes

Mūsējie "Cūkmena detektīvi"

30.11.2017 kur : Zemītes sākumskola

cukmens5.jpgAS "Latvijas valsts meži" organizē ekoprogrammu pirmsskolām, kurā 5 - 7 gadus jauni bērni , sadarbībā ar atraktīvo personu Cūkmenu, apgūst zinības par mežu. Tās mērķis ir rosināt bērnos atbildību pret vidi, vairojot izpratni par vērtīgo un lieko dabā. Arī mūsējie pieteicās šajā programmā. Tāpēc kādu dienu pie skolas durvīm piezvanīja pats Cūkmens. Bērniem tie bija lieli prieki. Neilgās vizītes laikā viņi varēja parādīt savas zināšanas un dot solījumu Cūkmenam, ka mūsējie mežā uzvedīsies godīgi.
Tālāk bērni kopā ar audzinātāju Ingūnu Putāni visa gada garumā programmas ietvaros soli pa solim atklās dažādus meža noslēpumus un kļūst par īstiem Cūkmena detektīviem!

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Te mīl savu sirdi

sirdi2.jpgMūsu skolēni iepazinās ar materiāliem par sirds veselību Veselības ministrijas izsludinātajā informatīvomatīvajā kampaņā "Mīli savu sirdi!". Kampaņas mērķis bija veicināt sabiedrības informētību par sirds un asinsvadu slimību riska faktoriem un to profilaksi. Tā kā veselības jautājumi vienmēr saistās ar ārsta profesiju, tad bērni spēlēja ārstus un mērīja asinsspiedienu. Rekomendācijas sniedza lūkojoties prezentācijā.Nobeigumā vēl mācījās izsaukt ātro palīdzību. Tagad 10 bērni nenobīsies un, ieraugot, ka kādam slikti, centīsies palīdzēt.

Mārtiņdienas pasākums

10.11.2017 kur : Zemītes sākumskola

dsc_5562.jpgMārtiņa gailīši un viņu draugi atkal pieskandināja Zemītes skolu. Mārtiņdienas pasākumā bija jautri danči skolotājas Evitas  Ernštreites muzikālā pavadībā. Dejas mijās ar sarunām par šo svētku vēsturisko mantojumu. To izstāstīja skolēni un viņu audzinātājas Solvita, Ginta, Mārīte un Silvija. Bērndārznieki ar savām audzinātājām parādīja īstu ķekatnieku danci  “Gailītis un vistiņa”, kuru viņi bija iemācījušies skolotājas S.Kalinjukas vadībā. Mazo bērnu ansamblīša dziedātās dziesmas pieskandināja mazās skoliņas katru stūri, lai visi nelabie bēg ārā.

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Patriotu nedēļa

09.11.2017 - 17.11.2017 kur : Zemītes sākumskola

1_20131110200026887.jpg9.11. Lāčplēša dienai veltīts vēstures starpbrīdis

         Patriotisko filmu diena

10.11. Manas Zemītes iedzīvināšana filmā

17.11. 9:00 Viktorīna "Mana Latvija" 

          11:00 Svētbrīdis Zemītes baznīcā, veltīts Latvijas Republikas              proklamēšanas 99.gadadienai

Lasīt visu ziņu

Zemītes pamatskola starptautiskajā projektā “Ēdam atbildīgi”

29.09.2017 kur : Zemītes sākumskola

latvia__copy.jpgAizvien svarīgāks kļūst jautājums gan par to, kādu iespaidu uz mūsu veselību, vidi

atstāj pārtika, ko ēdam, gan arī par pārtikas sadalījumu pasaulē - tās trūkuma un

pārprodukcijas paradoksu. Sākot apzināties atbildību par savu ķermeni, mūsu skolēni var sākt aizdomāties par pārtikas ietekmi uz vidi un cilvēku. Tāpēc šogad Zemītes pamatskolas skolēni, skolotāji un darbinieki ņem līdzdalību projektā „Ēdam atbildīgi!”. Projektā piedalās deviņas Eiropas valstis - Bulgārija, Horvātija, Čehija, Latvija, Malta, Polija, Rumānija, Slovākija un Slovēnija.

Lasīt visu ziņu galerija (25)
<>
back to top