Arī Zemītes bērnu dārzā iepazīst profesijas.

23.01.2019 kur : Zemītes pamatskola

Arī Zemītes bērnu dārzā iepazīst profesijas.

Sākot ar šo gadu Zemītes pirmskolas skolnieki ir uzsākuši projektu “ Iepazīsim profesijas” . pirmā tikšanās ar ciemiņiem, kuri iepazīstināja ar savu nodarbošanos bija 23.janvārī, kad viesos ieradās bioloģiskās zemnieku saimniecības “ Ošenieki “ saimnieks Aivars Ošenieks un bijušais Zemītes skolas audzēknis Andris Mārcis Ošenieks, kurš apgūst ugunsdzēsēja – glābēja profesiju Saldus tehnikumā.

Devāmies vērot muzikālo izrādi "Kraukšķītis"

23.12.2018

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Zemītes skolas jaunāko klašu skolēniem Ziemassvētku priekšvakarā bija iespēja noskatīties Nika Matvejeva un  Marata Samauska muzikālo izrādi, kas tapusi pēc Margaritas Stārastes pasakas "Kraukšķītis" motīviem. Mazie skatītāji kopā ar piparkūku vīriņu Kraukšķīti devās ceļojumā pasaku mežā, tikās ar meža iemītniekiem un, pārvarot šķēršļus, beidzot nonāca pie bērniem uz Ziemassvētku eglīti.

Brīnumsvecītes stāsts

21.12.2018 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pamatskola

21.12.2018. Zemītes pamatskolas skolēni, viņu vecāki un skolas darbinieki pulcējās uz Ziemassvētku pasākumu. Pasākuma pirmajā daļā uz skatuves rosījās gandrīz visi skolas bērni, kur katram bija loma izrādē “Brīnumsvecītes stāsts”. Brīnumsvecīte(Ella Pētersone) centās nest gaismu visiem ar kuriem satikās ceļā. Pasākuma 2.daļā tika godināti skolēni, kuriem ir labi un teicami sasniegumi mācību darbā. Skolēni saņēma pateicības un sponsoru sarūpēto naudas balvu 20 EUR. Pateicības un naudas balvas saņēma Elīza Babre un  Evelīna Maksimova- 1.klase, Elīza Zariņa-2.klase, Sanija Kristiana Lāce un Miks Frančenko-5.klase.

Ceļojums pēc Ziemassvētku eglītes

20.12.2018 kur : Zemītes pamatskola

Bērndāznieki jau sen klausījās, vai tik Ziemassvētki neklauvē pie durvīm. Tie ir visskaistākie un sirsnīgākie svētki. Ziemassvētkus var svinēt rotājot eglīti un cepot piparkūkas savās mājās. Bet, ja žēl cirst meža skaistuli?  Tad jādodas uz mežu to sapušķot. Kaķēns Muris, suņuks Ferguss, gailis Pēcis, K.Apšukrūmas grāmatiņas varoņi, aicināja visus ceļojumā pēc Ziemassvētku eglītes.

Bērni viņus atbalstīja. Savā pulkā vēl bija uzaicinājuši draugus un kaimiņus, vecākus un vecvecākus. Kopā jautrāk nokļūt Ziemassvētku pasakā! Ar audzinātājām Daigu Dzērvi, Andu Zvirbuli, Olitu Tutiņu, auklītēm Mārīti Starti, Santu Dārziņu jautri izdziedāja dziesmas un izdejoja Solvitas Kalinjukas iestudētās dejas.

Tad jau klāt bija labsirdīgais Ziemasvētku vecītis, kam beigās arī patika parotaļāties ar bērniem.

Latvijas simtgades koncerts Zemītes skolā

16.11.2018 kur : Zemītes pamatskola

Mums ticis viszilākais ezers
Un rudākais rudzu lauks,
Visbaltākā bērzu birze,
Vismelnākais rupjmaizes klaips.
Un tieši Latvijai ticis
Vissvētākais debesu jums
Jo savu visskaistāko zemi
Dievs ir atdevis mums.
(L.Vāczemnieks)

Lāčplēšu dienu sagaidot

10.11.2018 kur : Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskolā, sagaidot Lāčplēšu dienu, skolēni sacentās gan gudrībā, gan spēkā. Jau visu nedēļu bija jāatbild uz viktorīnas jautājumiem par Lācplēša ordeni, cīņām karā, par apbalvojuma saņemšanu. Pareizākās atbildes iesniedza 9.klases skolniece Aleksandra Borka.
Zēniem bija jāspēkojas savā starpā par spēcīgākā goda iegūšanu. Sacentās lekšanā ar aukliņu, pievilkšanās un pumpēšanās vingrinājumos. Kaut likās nieks, bet visgrūtākais vingrinājums bija bumbu turēšana izstieptās rokās. Uzvarēja stiprākais zēns Emīls Zandbergs no 7.klases. Visi saņēma Spēka maizi no Kandavas novada Iespēju fonda.
Paldies skolotājām Egijai Šīmanei un Ērodejai Kirillovai par darbu uzdevumu sagatvošanā, kā arī Kandavas novada Iespēju fondam par cienāšanu.

Veselīgā Mārtiņdiena Zemītē

09.11.2018 kur : Zemītes pamatskola

Mārtiņi un ķekatu laiks ir jautrs kopā būšanas pasākums. Tad ir raža novākta un sagatvota ziemai. Var no krājumiem ko pagatavot, kad paēduši, arī dažādās spēlēs un rotaļās izdejoties.

Turpinot iepriekšējā gadā iesākto Ekoskolas programmas veselīgas ēšanas tradīciju, bērndārznieki aicināja palīgā savus vecākus, lai kopīgi pagatavotu veselīgus sakņu-augļu salātus. Vēlāk, izdejojušies ķekatu dejas, veselīgi pamielājās. Kopā bija gan jautrāk, gan garšīgāk. Tā kā viss tas ir bija veselīgi, tad arī svētku nosaukums bija "Veselīgā Mārtiņdiena"
Bet pēcpusdienā Mārtiņdienas atrakcijās jautrojās sākumskolas skolēni. Nobeigumā ar Spēka maizi viņus pabaroja Kandavas novada Iespēju fonds.
Paldies visiem vecākiem un fondam par atbalstu.

Kordinatore- O.Tutiņa