Turpinām izzināt profesijas

29.04.2019 kur : Zemītes pamatskola

Pēc Lieldienām daudz vairāk jāsāk domāt par mācību gada sekmīgu nobeigšanu, par to, ko darīs nākotnē. Labi, ja kādā jautājumā palīgā nāk zinoši cilvēki.
Tā par uztura nozīmi ikdienas dzīvē ar padomiem talkā nāca uztura speciāliste Guna Rijkure.Pēc sarunām, skolēniem bija iespēja pagatavot lēcu biezzupu. Visiem gribas kādu kārumu, tāpēc cienājās ar saldējumu un mellenēm.
Pašā nedēļas nogalē klāt bija klauni no Oki Doki. Tiešā tuvumā bērniem ļāva apskatīt klaunu trikus. Dažiem pašiem bija iespēja piedalīties priekšnesumā. Protams, visas zinību gudrības tik drīz nevar gūt, bet, ja gribēs kaut ko līdzīgu darīt dzīvē, gan jau iemācīsies.

Erasmus+ projekts “4 valstis, 4 grāmatas” Lietuvā

19.04.2019 - 22.05.2019 kur : Zemītes pamatskola

Šogad pavasaris mūs lutina ar saulainām dienām. Bet Zemītes pamatskolas 4 bērniem vēl ilgi būs atmiņas par Lietuvu, kur skolēni Sanija Kristiāna Lāce, Liene Kleinšmite, Miks Frančenko, Dāvids Liepkalns ar savām skolotājām pavadīja piecas jautras, sportiskas, vērtīgas dienas. Tur kopā ar komandām no Lietuvas, Rumānijas un Turcijas, Erasmus+ projekta “4 valstis, 4 grāmatas” ietvaros, viņi paplašināja zināšanas par kaimiņzemes kultūru, vēsturi un tradīcijām, jo tas bija Lieldienu laikā.

Karjeras attīstības atbalsta pasākums 7.-9. Klašu skolēniem

06.02.2019 - 08.02.2019 kur : Zemītes pamatskola

Februāra sākumā Zemītes pamatskolā notika Karjeras attīstības atbalsta pasākums 7.-9. Klašu skolēniem. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Programmā bija paredzēts iepazīstināt skolēnus ar biškopības/dravniecības pārstāvi, stāstījums par izglītību, darba un karjeras gaitām. Stāstījums, kāpēc izvēlēta tieši biškopības joma. Personīgā pieredze un ieteikumi jauniešu karjeras izvēlei, karjeras lēmumu pieņemšanā.

Zemītes bērnu dārzs turpina iepazīt profesijas.

06.02.2019 kur : Zemītes pamatskola

Tiekoties ar dažādiem atsaucīgiem profesiju pārstāvjiem, atliek tikai secināt, ka mums visapkārt ir tik daudz aizraujošu un interesantu cilvēku, ka tikai jāiemanās viņus satikt un uzklausīt.

Pagājušajā nedēļā bērnu dārzā viesojās aprūpētāja Agrita Puriņa. Viņa stāstīja par savu nodarbošanos un prasmēm, kas nepieciešamas lai palīdzētu cienījamos gados esošiem cilvēkiem padarīt viņu ikdienu komfortablāku un patīkamāku. Šis darbs ir ļoti delikāts un prasa labas komunikācijas prasmes, jo palīdzēt cilvēkam savā ikdienas aprūpē ir gana sarežģīti. Ar bērniem tika pārrunāts ikdienā sniedzamā palīdzība cilvēkam ar veselības problēmām gan mājas solī, gan personīgajā  higiēnā, ja cilvēks ir guļošs. Lai bērniem to būtu vieglāk saprast darbojoties tika izmantota lellīte, kuru mācījās gan apkopt, gan apģērbt.

Arī Zemītes bērnu dārzā iepazīst profesijas.

23.01.2019 kur : Zemītes pamatskola

Arī Zemītes bērnu dārzā iepazīst profesijas.

Sākot ar šo gadu Zemītes pirmskolas skolnieki ir uzsākuši projektu “ Iepazīsim profesijas” . pirmā tikšanās ar ciemiņiem, kuri iepazīstināja ar savu nodarbošanos bija 23.janvārī, kad viesos ieradās bioloģiskās zemnieku saimniecības “ Ošenieki “ saimnieks Aivars Ošenieks un bijušais Zemītes skolas audzēknis Andris Mārcis Ošenieks, kurš apgūst ugunsdzēsēja – glābēja profesiju Saldus tehnikumā.

Devāmies vērot muzikālo izrādi "Kraukšķītis"

23.12.2018

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Zemītes skolas jaunāko klašu skolēniem Ziemassvētku priekšvakarā bija iespēja noskatīties Nika Matvejeva un  Marata Samauska muzikālo izrādi, kas tapusi pēc Margaritas Stārastes pasakas "Kraukšķītis" motīviem. Mazie skatītāji kopā ar piparkūku vīriņu Kraukšķīti devās ceļojumā pasaku mežā, tikās ar meža iemītniekiem un, pārvarot šķēršļus, beidzot nonāca pie bērniem uz Ziemassvētku eglīti.

Brīnumsvecītes stāsts

21.12.2018 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pamatskola

21.12.2018. Zemītes pamatskolas skolēni, viņu vecāki un skolas darbinieki pulcējās uz Ziemassvētku pasākumu. Pasākuma pirmajā daļā uz skatuves rosījās gandrīz visi skolas bērni, kur katram bija loma izrādē “Brīnumsvecītes stāsts”. Brīnumsvecīte(Ella Pētersone) centās nest gaismu visiem ar kuriem satikās ceļā. Pasākuma 2.daļā tika godināti skolēni, kuriem ir labi un teicami sasniegumi mācību darbā. Skolēni saņēma pateicības un sponsoru sarūpēto naudas balvu 20 EUR. Pateicības un naudas balvas saņēma Elīza Babre un  Evelīna Maksimova- 1.klase, Elīza Zariņa-2.klase, Sanija Kristiana Lāce un Miks Frančenko-5.klase.