Aprīlis - dabaszinātņu mēnesis

14.04.2017

Lai veicinātu skolotāju sadarbību Tehnoloģiju un zinātņu pamatu priekšmetu ietvaros tika organizēta dabaszinātņu dekāde. Tam noslēdzošais pasākums bija dabaszinātņu pēcpusdiena. Šis pasākums jau kļuvis par tradīciju un notiek jau 5. gadu. Tajā skolēni atbildēja uz 4 jautājumu kārtām un veica praktiskos uzdevumus- atpazina ārstniecības augus, risināja gan praktiskus uzdevumus, gan teorijas jautājumus, gan veica mājasdarbu, atbildot uz viktorīnas jautājumiem. Lai pasākumu padarītu interesantāku starp jautājumu kārtām tika veikti ķīmijas un fizikas eksperimenti, kuri bija jāizskaidro. Konkursā uzvarēja 9.klase, otro vietu ieguva 7.klase un 3.vietu 8.klase. Pateicības par piedalīšanos arī jaunākajiem 5. un 6.kl. skolēniem.

Paldies skolotājai S.Ragainei, kura iesaistījās konkursa jautājumu izstrādē.

Pie Zemītes pamatskolas top sniegpulkstenīšu pļava

03.04.2017 kur : Zemītes pamatskola

Šopavasar pie Zemītes pamatskolas top sniegpukstenīšuu pļava.

To stādīt uzsāka bērnudārza kolektīvs un audzinātājas Daiga Dzērve un Ingūna Putāne. Mazajiem palīdzēja arī auklīte Inga Treikale. Pārējie skolēni turpinās iesākto darbu - puķu stādīšanu- brīvajā laikā.

Sniegpulkstenīši uzziedēs katru pavarasari, priecējot acis katram garāmgājējam, kā arī būs dāvana Latvijai 100 gadu jubilejā.

Vērtīga diena Rīgā

29.03.2017 kur : Zemītes pamatskola

Pavasaris ir ceļojumu laiks. Tā kā Zemītes pamatskolas vecāko klašu skolēni bija izteikuši vēlēšanos piedalīties "Zaļajā klasē", tad nolēmām apmeklēt uzņēmumu "Latvijas Finieris". Saņēmām uzaicinājumu, ka 29.martā tiekam laipni gaidīti uzņēmumā.
"Latvijas Finierī" mūs sagaidīja un instruēja par drošību ekskursijas laikā. Katram bija jāuzvelk atstarojoša veste un jālieto austiņas, kurās varēja noklausīties stāstījumu. Visvērtīgākais bija tas, ka ekskursijas vadītājs uzsvēra mācīšanās nozīmi, slavēja precīzākos darbiniekus, stāstīja par uzņēmuma devumu valsts labā. Ieguvām daudz vērtīgu atziņu vienā stundā.
Vēlāk  devāmies ekskursijā pa Vecrīgu, kur vēstures skolotāja Silvija Purmale vadīja vēstures stundu. Šajā stundā skolēniem bija jāparāda savas zināšanas un jānoklausās interesanti stāsti par senatni.

Jauno vides pētnieku forums "Skolēni eksperimentē"

06.03.2017 kur : Zemītes pamatskola

6. martā Rīgā, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā notika Jauno vides pētnieku forums "Skolēni eksperimentē".

Mūsu novadu pārstāvēja Zantes pamatskolas skolniece Madara Krūmiņa ar pētījumu "Svara zudums kartupelim" un Zemītes pamatskolas zēni Kristers Krists Apse ar darbu "Mani superauto" un Emīls Zandbergs ar darbu "Siltumkrāsns kastē". Foruma laikā dalībnieki klātesošos iepazīstināja ar veiktajiem pētījumiem, novērojumiem un eksperimentiem, kā arī atbildēja uz žūrijas un klātesošo jautājumiem.

Zemītes skolas bērnudārzs saņem dāvanu no Ālandu salām

14.02.2017 kur : Zemītes pamatskola

Mīļš pārsteigums bērnudārzam
Pašā ziemas spelgonī mazie bērndārznieki saņēma jauku dāvanu no Ālandu salām. Tors Lunds atsūtīja visiem ķipariem katram pa pašu darinātam, siltam vilnas džemperim. Paldies dāvinātājam!

Zemītes pamatskolas eglīte

21.12.2016 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pamatskola

Lielais Ziemassvētku pasākums pulcināja visus Zemītes pamatskolas skolēnus, viņu vecākus, skolotājus, bijušos absolventus  un citus interesentus 21.12.2016. Svētki sākās ar Ē. Kirillovas oriģināldarbu; „Pasaka par meiteni un lāci”, kurā tika atklāta doma, ka ne viss vecais ir nevajadzīgs un izmetams , bet  bērnības atmiņas dziļi sirdī glabājamas un mīļas.  Galvenās lomu izrādē spēlēja Katrīna Marta Krūmiņa un Mārcis Štokhauzens. Izrādē piedalījās pirmskolas un sākumskolas dejotāji un dziedātāji.