​​Cerību zvans - Veiksmi absolventiem!

12.05.2017 kur : Zemītes pamatskola

12.maijā Zemītes pamatskolas zāle svētku rotā. Nemanot klāt 9.klases skolēnu pēdējā mācību stunda šinī skolā. Devītos sveic citu klašu skolēni, vēl veiksmi eksāmenos. Savukārt devītie pateicās skolotājiem par sniegtajām zināšanām un kā jau pavasarī iederas, dāvina puķes. Dāvanā ābeli saņem arī pirmā audzinātāja Ginta Immermane, bet cidoniju stādus dāvina audzinātājai Silvijai Ragainei. Cerību zvans aizved devītos uz pēdējo stundu, pēc kuras visi draudzīgi devās stādīt klinšrozītes skolas parkā.

​Valodu diena Pastariņa muzejā

12.05.2017 kur : Zemītes pamatskola

Bērndārzniekiem pavasarī jau par tradīciju kļuvusi viesošanās Pastariņa muzejā. Tur mūs vienmēr laipni sagaida saimniece Sanita, kas bija noorganizējusi maizes cepšanu un sviesta kulšanu. Vēl visi varēja izspēlēt senās bērnu spēles- cīņas ar maisiem, slēpošanu pa zāli, ratiņa vadīšanu. Bērni apskatīja senās mājas iekārtojumu, pirts apmeklējumu. Valodu dienai par godu, bērniem bija jānorunā dzejoļi, jāmeklē teritorijā paslēpti burti, lai saliktu mājas nosaukumu. Stundas aizritēja aizrautīgā darbā. Nobeigumā visi mielojās ar gardām pusdienām. Uz tikšanos nākamgad!

Par viesošanos pastāstīja deju skolotāja S.Kalinjuka, audzinātājas I.Putāne un O.Tutiņa, fotogrāfēja D.Dzērve

Aprīlis - dabaszinātņu mēnesis

14.04.2017

Lai veicinātu skolotāju sadarbību Tehnoloģiju un zinātņu pamatu priekšmetu ietvaros tika organizēta dabaszinātņu dekāde. Tam noslēdzošais pasākums bija dabaszinātņu pēcpusdiena. Šis pasākums jau kļuvis par tradīciju un notiek jau 5. gadu. Tajā skolēni atbildēja uz 4 jautājumu kārtām un veica praktiskos uzdevumus- atpazina ārstniecības augus, risināja gan praktiskus uzdevumus, gan teorijas jautājumus, gan veica mājasdarbu, atbildot uz viktorīnas jautājumiem. Lai pasākumu padarītu interesantāku starp jautājumu kārtām tika veikti ķīmijas un fizikas eksperimenti, kuri bija jāizskaidro. Konkursā uzvarēja 9.klase, otro vietu ieguva 7.klase un 3.vietu 8.klase. Pateicības par piedalīšanos arī jaunākajiem 5. un 6.kl. skolēniem.

Paldies skolotājai S.Ragainei, kura iesaistījās konkursa jautājumu izstrādē.

Pie Zemītes pamatskolas top sniegpulkstenīšu pļava

03.04.2017 kur : Zemītes pamatskola

Šopavasar pie Zemītes pamatskolas top sniegpukstenīšuu pļava.

To stādīt uzsāka bērnudārza kolektīvs un audzinātājas Daiga Dzērve un Ingūna Putāne. Mazajiem palīdzēja arī auklīte Inga Treikale. Pārējie skolēni turpinās iesākto darbu - puķu stādīšanu- brīvajā laikā.

Sniegpulkstenīši uzziedēs katru pavarasari, priecējot acis katram garāmgājējam, kā arī būs dāvana Latvijai 100 gadu jubilejā.

Vērtīga diena Rīgā

29.03.2017 kur : Zemītes pamatskola

Pavasaris ir ceļojumu laiks. Tā kā Zemītes pamatskolas vecāko klašu skolēni bija izteikuši vēlēšanos piedalīties "Zaļajā klasē", tad nolēmām apmeklēt uzņēmumu "Latvijas Finieris". Saņēmām uzaicinājumu, ka 29.martā tiekam laipni gaidīti uzņēmumā.
"Latvijas Finierī" mūs sagaidīja un instruēja par drošību ekskursijas laikā. Katram bija jāuzvelk atstarojoša veste un jālieto austiņas, kurās varēja noklausīties stāstījumu. Visvērtīgākais bija tas, ka ekskursijas vadītājs uzsvēra mācīšanās nozīmi, slavēja precīzākos darbiniekus, stāstīja par uzņēmuma devumu valsts labā. Ieguvām daudz vērtīgu atziņu vienā stundā.
Vēlāk  devāmies ekskursijā pa Vecrīgu, kur vēstures skolotāja Silvija Purmale vadīja vēstures stundu. Šajā stundā skolēniem bija jāparāda savas zināšanas un jānoklausās interesanti stāsti par senatni.

Jauno vides pētnieku forums "Skolēni eksperimentē"

06.03.2017 kur : Zemītes pamatskola

6. martā Rīgā, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā notika Jauno vides pētnieku forums "Skolēni eksperimentē".

Mūsu novadu pārstāvēja Zantes pamatskolas skolniece Madara Krūmiņa ar pētījumu "Svara zudums kartupelim" un Zemītes pamatskolas zēni Kristers Krists Apse ar darbu "Mani superauto" un Emīls Zandbergs ar darbu "Siltumkrāsns kastē". Foruma laikā dalībnieki klātesošos iepazīstināja ar veiktajiem pētījumiem, novērojumiem un eksperimentiem, kā arī atbildēja uz žūrijas un klātesošo jautājumiem.