GLOBE projekta Vasaras skolā Slampē

21.08.2017 - 25.08.2017 kur : Zemītes pamatskola

No 21.-25.augustam Zemgales vidusskolā Slampes pagastā notika GLOBE projekta Vasaras skola , projekta “Jaunie vides pētnieki Latvijas nākotnei” ietvaros. Aktīvistu pulkā bija 57 skolēni un skolotāji no 7 dažādām Latvijas skolām - Daugmales, Ventspils, Dundagas, Mazzalves, Mālpils, Viļķenes, Rīgas un arī no mūsu Zemītes pamatskolas. Mūsu skolu pārstāvēja Aleksandra Borka, Rita Rasmusa, Kristers Krists Apse un skolotāja Olita Tutiņa.

Vasaras skolā apguvām vides pētījumu iemaņas, mācījāmies saskatīt pārmaiņas dabā, mācījāmies strādāt komandās, radoši domāt un debatēt, kā arī vienkārši labi atpūtāmies, lai gūtu enerģiju jaunajam mācību gadam.

printēt Lasīt visu ziņu

Starptautiskajā eTwinning seminārā dabas zinātņu skolotājiem Jūrmalā

15.06.2017 - 18.06.2017 kur : Zemītes pamatskola

Vasara ir jauks laiks, kad var atpūsties, bet var arī uzkrāt zināšanas. Es piedalījos starptautiskajā seminārā "eTwinning projekti dabas zinātņu priekšmetos", kas no 15. līdz 18.jūnijam notika

Jūrmalā, viesnīcā „Semarah hotel Lielupe”. Tur bija sapulcējušies dabas zinātņu skolotāji no

dažādām Eiropas valstīm-  Čehijas Republikas, Kipras, Lietuvas, Polijas, Slovākijas, Ukrainas, Vācijas un , protams, no Latvijas, lai uzzinātu daudz ko jaunu.

Zemītes skolas 96. izlaidums

09.06.2017 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pamatskola

2017.gada 9.jūnijā, Zemītes pamatskola svinēja 96.izlaidumu. Šogad apliecību par pamatizglītību ieguva 14 absolventi. Skolas direktore īpaši uzteica tos skolēnus, kuri mācījās neklātienē un kuriem pietika spēka visu izdarīt, lai šodien sēdētu absolventa krēslā. Īpašs paldies Marikai Ozolniecei, Kristai Kirillovai, kuras visā pamatizglītības posmā bija ar labām un teicamām sekmēm. Paldies tika teikts arī absolventu vecākiem- Ilonai Karalei, Ērodejai Kirillovai, Ievai Nahodkinai par labu bērnu audzināšanu un atbalstu skolai. Uzmundrinājuma vārdus un laba vēlējumus  Kandavas novada domes vārdā teica deputāte Signe Ezeriņa. Skolu šogad absolvēja 1100. absolvents- Mārcis Štokhauzens. Absolventiem tika dāvinātas “Zoldnera izdevniecībā” izdotas grāmatas “Seko savai sirdsbalsij”. Skolas direktore ieteica šo grāmatu izmantot kā ceļvedi, lai dzīvotu, mīlētu, darītu, palīdzētu, pilnveidotos, dalītos, īstenotu un sniegtu savu ieguldījumu, lai pasaule kļūtu labāka.

Pēdējā skolas diena Zemītes pamatskolā

31.05.2017 kur : Zemītes pamatskola

Nemanot pienākusi mācību gada pēdējā diena. Visiem smaids sejā. Kā pirmie šajā pasākumā tika sveikti izglītojamie ar veiksmīgu pirmskolas programmas pabeigšanu. Nākošā gadā 1.klasē mācīsies Anna Luīze Putāne, Elīza Zariņa, Gustavs Lācis, Betija Lisovska un Madara Reinholde. Nākamajiem pirmklasniekiem tika dāvāts starta komplekts mācībām un uzdevumu grāmata vasarai, lai neaizmirstos visas uzkrātās gudrības.

​​Cerību zvans - Veiksmi absolventiem!

12.05.2017 kur : Zemītes pamatskola

12.maijā Zemītes pamatskolas zāle svētku rotā. Nemanot klāt 9.klases skolēnu pēdējā mācību stunda šinī skolā. Devītos sveic citu klašu skolēni, vēl veiksmi eksāmenos. Savukārt devītie pateicās skolotājiem par sniegtajām zināšanām un kā jau pavasarī iederas, dāvina puķes. Dāvanā ābeli saņem arī pirmā audzinātāja Ginta Immermane, bet cidoniju stādus dāvina audzinātājai Silvijai Ragainei. Cerību zvans aizved devītos uz pēdējo stundu, pēc kuras visi draudzīgi devās stādīt klinšrozītes skolas parkā.