Zemītes sākumskola

Patriotu nedēļas pasākumi sākumskolā un bērnu dārzā

11.11.2020 - 18.11.2020

whatsapp_image_2020_11_11_at_11_24_38.jpgSkolas zēniem tradicionāli sporta stundu ietvaros notika konkurss skolas stiprinieks.  Kopā piedalījās 17 skolēni un sīvā savstarpējā konkurencē izpildot gan fiziskus, gan intelektuāli izaicinošus uzdevumus 1.-3.klases grupā titulu “Skolas Lāčplēsis” ieguva Māris Rihters un Gustavs Bilavs, bet  4.-6.klases grupā Gustavs Lācis.

11.novembra pēcpusdienā, sadaloties pa klašu mājsaimniecībām, notika  gājiens uz Pavārkalna kapiem, lai aiznestu un aizdegtu svecītes tur guldītajiem Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem un noklausoties īsu stāstījumu  iepazītu viņu dzīves gājumu.

13.novembrī notika Latvijas valsts svētkiem  koncerts, kuru sagatavoja mūzikas un teātra pulciņa skolotājas.

Bet 17. Novembrī starp klasēm tika izspēlēts izzinoša un interaktīva spēle ” Zini vai mini” , kurā varēja sacensties zināšanās par Latvijas vēsturi, ģeogrāfiju, mūsu novadu un pagastu.  Svētku izskaņā bija sarūpēta kūka par kuru liels paldies Inesei  Starodubcevai un kolektīvam. Kamēr lielie skolēni piedalījās spēlē,  mazie bērnu dārza audzēkņi jau savās grupiņās, ar audzinātāju atbalstu, bija paši sarūpējuši  savu torti.

printēt
<back to top