Zemītes pamatskola

Pēdējā skolas diena Zemītes pamatskolā

31.05.2017 kur : Zemītes pamatskola

Nemanot pienākusi mācību gada pēdējā diena. Visiem smaids sejā. Kā pirmie šajā pasākumā tika sveikti izglītojamie ar veiksmīgu pirmskolas programmas pabeigšanu. Nākošā gadā 1.klasē mācīsies Anna Luīze Putāne, Elīza Zariņa, Gustavs Lācis, Betija Lisovska un Madara Reinholde. Nākamajiem pirmklasniekiem tika dāvāts starta komplekts mācībām un uzdevumu grāmata vasarai, lai neaizmirstos visas uzkrātās gudrības.

                Skolas direktore Maruta Vilumsone godināja skolēnus, kuri mācību gadu noslēguši ar labām un teicamām sekmēm. Īpaši sveica teicamnieci Katrīnu Martu Krūmiņu -8.kl., kura balvā saņēma ne tikai diplomu, bet arī 30 EUR naudas balvu, ko sponsorēja “Mirandas nometnes”, Par labā un teicamām sekmēm diplomus un “Mirandas” stipendiju 20 EUR saņēma 11 skolēni-Toms Straupmanis un Renārs Ansons-1.kl., Artūrs Dambis -2.kl., Marta Baumane, Sanija Kristiana Lāce, Miks Frančenko- 3.kl., Kristers Krists Apse- 6.kl., Gerda Cīrule, Vineta Kvedova un Aija Rasmusa- 8.kl., Marika Ozolniece-9.kl. Par panākumiem konkursos un labām sekmēm mācību darba 15 EUR “Mirandas” stipendiju saņēma Krista Kirillova-9.kl. Par panākumiem mākslas konkursos 10 EUR veicināšanas stipendiju saņēma Samanta Amanta Ratniece- 4.kl. Sadarbība ar Mirandas nometnēm turpinās un arī turpmāk skolēni par labām un teicamām sekmēm, noslēdzot katru semestri saņems “Mirandas”stipendiju.

Direktores vietniece Ineta Krūmiņa sveica olimpiāžu uzvarētājus un dāvināja diplomus un  pildspalvas ar skolas logo, un vēlēja panākumus arī turpmāk. Panākumi konkursos un olimpiādēs nebūtu iespējami bez labiem pedagogiem. Direktore izsniedza pateicības rakstus pedagogiem par radošu un inovatīvu darbu un turpmākai veiksmei dāvināja veiksmes pildspalvas. Svētkos tika izteiktas pateicības skolas tehniskajiem darbiniekiem par neatlaidīgu darbu un  kārtības uzturēšanu skolas telpās.

Pasākuma noslēgumā visi mielojās ar svētku torti.

<
mykoobback to top