Drukas resursa adrese: http://zemitesskola.lv/pasakumi/5703/vislielaka_davana_zemites_pamatskola
Drukas datums: 07:36:17 02.04.2020

"Vislielākā dāvana", Zemītes pamatskolā

21.12.2017 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pamatskola

Ziemassvētku laiks ir laiks kad jebkurš var iepricināt savus tuvākos, kā arī pavisam nepazīstamos. Arī šogad Zemītes skolas bērni piedalījās projektā "Vislielākā davana" un bez ierastajām dāvanām, skolēni varēja saņemt svešinieku sagatavotu dāvanu.

Mazliet no projekta vēstures:

kopš 1993.gada ASV, Austrālijā un Rietumeiropas valstīs tiek veikta milzīga labdarības akcija, kurā ņem dalību apmēram 50 000 dažādu kristiešu draudzes, skolas un citas organzācijas.

Draudzēs un skolās aicina savus bērnus dalīties Ziemassvētku priekā un ļaut bērniem citās valstīs sastapties ar prieku praktiskā veidā.

Jau rudenī bērni kopā ar vecākiem sagatavo katrs kādu krāsainu dāvanu kasti ( kurpju kastes lielumā) un piepilda to ar zīmuļiem, krītiņiem, grāmatiņām, ziepītēm, zeķītēm un citām lietām, kas ikdienā jebkuram cilvēkam var būt noderīgas, un noder arī priekam vai rotaļām. Tālāk dāvanas tiek nogādātas kristiešu organizācijā " Samaritan's Purse", kas šīs dāvanas sašķiro un izsūta pa vairāk nekā 100 pasaules valstīm. Paldies viņiem par milzīgo darbu!

Arī Latvija ir viena no valstīm, kurā nokļūst šīs dāvanas, un arī Zemīte ir vieta Latvijā kuras skolas bērni no 2-14 g.v. saņēma šīs dāvanas.

Projekta koordinatore Olita Tutiņa