Zemītes pamatskola

Jauns eTwinnig projekts

13.12.2018 kur : Zemītes pamatskola

Šogad mūsu skola no Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning guva augstu novērtējumu, tāpēc saņēma "eTwinning skolas" titulu un plāksni uz 2 gadiem. Lai šo godu noturētu, mums ir daudz jāstrādā un jāveido jauni projektu plāni, jāapskata dažādas sadarbības iespējas, jāapgūst IKT rīki projektu realizēšanai. Svarīgākais ir sadarbība starp kolēģiem un skolēnu piesaiste.

Tāpēc skolotājas Mārīte Starte un Olita Tutiņa piedalījās mācībās “Mentorings un projektu veidošana "eTwinning skolas" titula skolām”. Mācībās tikās eTwinning skolas, lai kopīgi plānotu, realizētu eTwinning projektus un izmantotu mentoringu kā atbalstu skolotājiem, kas mācās pielietot eTwinning projektus mācību darbā.

Šogad mācības divās daļās. Pirmajā reizē , kurā tikāmies, tika veidoti projektu plāni, apskatītas dažādas sadarbības iespējas, apgūti IKT rīki projektu realizēšanai. Tālāk mācību starplaikā skolotājiem būs uzdevums īstenot nacionālu vai starptautisku projektu.

Darba gaitā mums izveidojās kontakts ar Purmsātu internātpamatskolas kolēģēm. Kopīgi tika izstrādāts projekts “Sniegs un prieks”. Šī tēma atbilda abu skolu prasībām un interesēm. Pagaidām mācāmies apgūt jaunā dizaina  eTwinnig lapu un darbu tajā, kā arī sazināties vebinārā ar kolēģēm.

Otrajā reizē , kas notiks martā, būs projektu prezentācijas, kā arī tiks sniegta atgriezeniskā saite par izstrādāto projektu kvalitāti. Kopā ar skolas vadības pārstāvjiem tiks plānots, kā veicināt eTwinning izmantošanu izglītības iestādēs.

eTwinnig koordinatore- O.Tutiņa

<
mykoobback to top