Veselīgā Mārtiņdiena Zemītē

09.11.2018 kur : Zemītes pamatskola

Mārtiņi un ķekatu laiks ir jautrs kopā būšanas pasākums. Tad ir raža novākta un sagatvota ziemai. Var no krājumiem ko pagatavot, kad paēduši, arī dažādās spēlēs un rotaļās izdejoties.

Turpinot iepriekšējā gadā iesākto Ekoskolas programmas veselīgas ēšanas tradīciju, bērndārznieki aicināja palīgā savus vecākus, lai kopīgi pagatavotu veselīgus sakņu-augļu salātus. Vēlāk, izdejojušies ķekatu dejas, veselīgi pamielājās. Kopā bija gan jautrāk, gan garšīgāk. Tā kā viss tas ir bija veselīgi, tad arī svētku nosaukums bija "Veselīgā Mārtiņdiena"
Bet pēcpusdienā Mārtiņdienas atrakcijās jautrojās sākumskolas skolēni. Nobeigumā ar Spēka maizi viņus pabaroja Kandavas novada Iespēju fonds.
Paldies visiem vecākiem un fondam par atbalstu.

Kordinatore- O.Tutiņa

Lāčplēšu dienu sagaidot

10.11.2018 kur : Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskolā, sagaidot Lāčplēšu dienu, skolēni sacentās gan gudrībā, gan spēkā. Jau visu nedēļu bija jāatbild uz viktorīnas jautājumiem par Lācplēša ordeni, cīņām karā, par apbalvojuma saņemšanu. Pareizākās atbildes iesniedza 9.klases skolniece Aleksandra Borka.
Zēniem bija jāspēkojas savā starpā par spēcīgākā goda iegūšanu. Sacentās lekšanā ar aukliņu, pievilkšanās un pumpēšanās vingrinājumos. Kaut likās nieks, bet visgrūtākais vingrinājums bija bumbu turēšana izstieptās rokās. Uzvarēja stiprākais zēns Emīls Zandbergs no 7.klases. Visi saņēma Spēka maizi no Kandavas novada Iespēju fonda.
Paldies skolotājām Egijai Šīmanei un Ērodejai Kirillovai par darbu uzdevumu sagatvošanā, kā arī Kandavas novada Iespēju fondam par cienāšanu.

Latvijas simtgades koncerts Zemītes skolā

16.11.2018 kur : Zemītes pamatskola