Zemītes pamatskola

Absolventi

2017. GADS

  1. Monta Šteina
  2. Marika Ozolniece
  3. Lauma Lāsma Ratniece
  4. Amanda Plūme
  5. Mairita Kozule
  6. Krista Kirillova
  7. Elza Baumane
  8. Oto Šteins
  9. Toms Kozulis
  10. Artis Nahodkins
  11. Edijs Ratnieks
  12. Gints Jēčš
  13. Kaspars Krakovskis
  14. Mārcis Štokhauzens

Audzinātāja: Silvija Ragaine, Laura Bergmane

___________________________________________________

2016.GADS

  1. Inga Ozoliņa
  2. Emīls Baumanis
  3. Krista Sendika Kasparoviča
  4. Laura Liepiņa
  5. Jānis Klimuškins
  6. Artūrs Šteins
  7. Raivo Jēčš
  8. Madara Sjanita
  9. Emīls Krūmiņš
  10. Danuta Lēnerte
  11. Ģirts Šīmanis

Audzinātāja: Mārīte Starte, Sandra Šteinberga

___________________________________________________

2015. GADS

  1. Gustavs Putāns
  2. Elgars Klimuškins
  3. Andis Mārtiņš Ošenieks
  4. Ģirts Sjanita
  5. Ieva Vunderliha
  6. Lāsma Projuma
  7. Andris Mārcis Ošenieks
  8. Ginta Pumpiša

Klases audzinātāja: Laura Bergmane

___________________________________________________

2014. GADS

  1. Baiba Bagdone
  2. Aija Borka
  3. Kaspars Ivzāns
  4. Santa Jēča
  5. Sintija Kronberga
  6. Līga Lagzdiņa
  7. Rita Pjaslane
  8. Annija Šloža
  9. Rinalds Tutiņš
  10. Dace Žodziņa

Audzinātāja: Ineta Krūmiņa

     ___________________________________________________

2013. GADS

  1. Evita Agapova
  2. Mārtiņš Baumanis
  3. Dace Bergmane
  4. Samanta Ieviņa
  5. Jānis Kļāva
  6. Laima Ošeniece
  7. Madara Riekstiņa
  8. Salvis Sniedziņš
  9. Krista Valciņa
  10. Madara Vunderliha
  11. Klāvs Zandbergs

Klases audzinātāja: Solvita Bērsone

    ___________________________________________________

2012. GADS

  1. Artūrs Bagdonis
  2. Simona Babre
  3. Ivars Balodis
  4. Elvita Klaumane
  5. Edgars Liepiņš
  6. Raivis Losevs
  7. Artūrs Ostrovskis
  8. Laimis Projums
  9. Samanta Salma
  10. Liene Stavro
  11. Silva Treikale

Klases audzinātāja: Silvija Ragaine

    ___________________________________________________

2011. GADS

  1. Dārta Dinsberga
  2. Līva Mindāle
  3. Evita Podniece
  4. Gvido Podnieks
  5. Dzintars Projums
  6. Sigita Stavro
  7. Katrīna Švarca
  8. Līva Tutiņa
  9. Madara Zandberga
  10. Aigars Cecers
  11. Ivo Eglītis
  12. Dāvis Labsvārds
  13. Linda Lēnerte
  14. Oskars Oinass

Klases audzinātāja: Sandra Šteinberga

 ___________________________________________________

2010. GADS

  1. Alvis Balodis
  2. Alvis Bušmanis
  3. Kristaps Krūmiņš
  4. Annija Kupše
  5. Dzintars Lastovskis
  6. Gatis Liepiņš
  7. Ilze Liukiša
  8. Agnese Līdaka
  9. Ināra Segliņa
  10. Agnese Šteina
  11. Jānis Valciņš
  12. Līga Žodziņa

Klases audzinātāja: Maruta Vilumsone

   ___________________________________________________

2009. GADS

  1. Lāsma Bedrīte
  2. Kitija Demidova
  3. Kristaps Dzērve
  4. Dita Immermane
  5. Iveta Ještokina
  6. Aija Karale
  7. Ints Kazimirisaņecs
  8. Toms Kazimirsaņecs
  9. Maija Klaumane
  10. Dins Kolosovskis
  11. Lāsma Kupše
  12. Elīna Kūla
  13. Agrita Mindāle
  14. Zane Ratniece
  15. Mareks Rozenbergs
  16. Mārtiņš Stavro
  17. Arnis Šteins
  18. Anete Šukste
  19. Liene Treikale
  20. Artis Valdmanis
  21. Aleksandrs Vanags
  22. Roberts Važa

Klases audzinātājas: Ineta Krūmiņa, Silvija Ragaine

   ___________________________________________________

2008. GADS

  1. Artūrs Babris
  2. Sandijs Eglītis
  3. Valentīna Gaidukēviča
  4. Andris Ginters
  5. Jānis Ivzāns
  6. Anna Leiduma
  7. Ilva Mikīte
  8. Mikus Millers
  9. Gints Stradiņš
  10. Uldis Šīmanis
  11. Kintija Ternapoviča
  12. Klāvs Užulis
  13. Intars Valciņš
  14. Elza Veisa
  15. Juta Vilumsone

Klases audzinātājas: Solvita Bērsone, Laura Bergmane

   ___________________________________________________

2007. GADS

  1. Līga Bergmane
  2. Mārcis Dumpis
  3. Reinis Immermanis
  4. Maija Kula
  5. Līga Puhevica
  6. Rūta Salmiņa
  7. Kristīne Stavro
  8. Zane Šīmene
  9. Sendija Valciņa
  10. Edīte Vanaga
  11. Edgars Dovganičs
  12. Līga Ostrovska

Klases audzinātāja: Silvija Ragaine

  ___________________________________________________

2006. GADS

  1. Zita Reimane
  2. Liāna Apene
  3. Klinta Bravlanska
  4. Elīna Dumpe
  5. Līva Immermane
  6. Vija Lazdovska
  7. Līga Špicere
  8. Kristaps Užulis
  9. Krsitaps Veiss
  10. Alise Vilumsone

Klases audzinātāja: Sandra Šteinberga

  ___________________________________________________

 2005. GADS

  1. Jānis Ābele
  2. Egils Babris
  3. Lauris Bušmanis
  4. Santa Jauce
  5. Elīna Kurka
  6. Lelde Plūksna
  7. Inese Vanaga
  8. Sintija Važa
  9. Raivis Zekunde

Klases audzinātāja: Laura Bergmane

 ___________________________________________________

2004. GADS

  1. Aivita Babre
  2. Laila Balode
  3. Kristaps Bravlanskis
  4. Matīss Bravlanskis
  5. Kristīne Brukšteina
  6. Artūrs Immermanis
  7. Anete Lapiņa
  8. Mārtiņš Leidums
  9. Maija Ļevanova
  10. Kristīne Ostrovska
  11. Ansis Plūksna
  12. Rita Reimane
  13. Jānis Salmiņš

Klases audzinātāja: Ineta Krūmiņa

___________________________________________________

2003. GADS

  1. Zane Daniļēviča
  2. Linda Dzērve
  3. Oskars Eihe
  4. Sintija Ēdolfa
  5. Žana Gaidukēviča
  6. Dace Leiduma
  7. Jānis Mikītis
  8. Māris Salmiņš
  9. Mārtiņš Strazdiņš
  10. Agnese Tarnapoviča
  11. Aigars Zandbergs

Klases audzinātāja: Ina Užule

___________________________________________________

2002. GADS

  1. Māra Akmeņkalna
  2. Sintija Apse
  3. Evita Babre
  4. Juris Balodis
  5. Mārcis Čupriks
  6. Mārcis Karalis
  7. Ivars Klāsons
  8. Kitija Krecere
  9. Kristīne Lāce
  10. Alla Ļevanova
  11. Armīns Osis
  12. Ģirts Priede
  13. Agris Salmiņš
  14. Ligita Tarnapoviča
  15. Alda Valdmane
  16. Andris Vanags
  17. Agris Važa

Klases audzinātāja: Solvita Bērsone

___________________________________________________

2001. GADS

  1. Aija Ābele
  2. Egils Dzērve
  3. Artis Ēdolfs
  4. Edgars Jēčs
  5. Linda Kolosovska
  6. Kaspars Kreceris
  7. Uldis Kuzmins
  8. Dzintars Kvedovs
  9. Mārtiņš Plūksna
  10. Ģirts Ļevanovs
  11. Mairita Ragaine
  12. Ģirts Ragainis
  13. Dace Riekstiņa
  14. Ansis Šteinbergs
  15. Kaspars Šmits
  16. Ieva Volmane

Klases audzinātāja: Ineta Krūmiņa (Celma)

___________________________________________________

2000. GADS

  1. Ieva Ābele
  2. Edgars Jakušonoks
  3. Māris Kuzmins
  4. Ingus Kvedovs
  5. Laila Osīte
  6. Sintija Valciņa

Klases audzinātāja: Silvija Ragaine

_________________________________________________ 

1999. GADS

  1. Andris Daniļēvičš
  2. Līga Jēča
  3. Andrejs Ještokins
  4. Māris Mihailovs
  5. Zane Ratniece
  6. Gita Riekstiņa
  7. Uldis Riekstiņš

Klases audzinātāja: Maruta Vilumsone

 

_________________________________________________ 

1998. GADS

  1. Kristīne Alčauska
  2. Andis Apse
  3. Agris Daņiļēvičs
  4. Ligita Gaile
  5. Gatis Karalis
  6. Evita Kuzmina
  7. Mārtiņš Lapiņš
  8. Ieva Leščuka
  9. Renārs Rūgums
  10. Mareks Švarcs

Klases audzinātāja: Lidija Riekstiņa

_________________________________________________ 

1997. GADS

  1. Jānis Čupriks
  2. Laura Kolosovska
  3. Ingus Kuzmins
  4. Arnis Priede
  5. Gatis Priede
  6. Lauris Rozenbergs
  7. Zane Stančika
  8. Kaspars Strazdiņš
  9. Ilze Veisberga

Klases audzinātāja: Velta Jastrebova

_________________________________________________ 

1996. GADS

  1. Sindija Frunze
  2. Dana Jakušenoka
  3. Sandra Kāposta
  4. Vilnis Mihailovs
  5. Raivis Šteinbergs
  6. Evija Vilumsone

Klases audzinātāja: Laura Bergmane

_________________________________________________ 

1995. GADS

  1. Anita Andreca
  2. Edgars Babris
  3. Gunita Brence
  4. Ivars Diduhs
  5. Liene Karale
  6. Kaspars Karalis
  7. Silvija Krauze
  8. Mareks Kuzmins
  9. Ilze Reimane
  10. Jolanta Veilande

Klases audzinātāja: Silvija Ragaine

 _________________________________________________ 

1994. GADS

  1. Agita Avsjukova
  2. Solvita Diduha
  3. Māris Dokonovičs
  4. Zigmārs Dumpis
  5. Jānis Gailis
  6. Vineta Podniece
  7. Evita Riekstiņa
  8. Evita Veisberga

Klases audzinātāja: Velta Jastrebova

_________________________________________________ 

1993. GADS

  1. Ilze Rassa
  2. Mareks Ratnieks
  3. Liene Reimane
  4. Oskars Riekstiņš
  5. Mārtiņš Zandbergs

Klases audzinātāja: Janīna Jakušonoka

_________________________________________________ 

1992. GADS

  1. Jānis Bandenieks
  2. Ilze Daņiļēviča
  3. Ilze Karale
  4. Intars Leščuks
  5. Ilze Sauleskalna

Klases audzinātāja: Maruta Vilumsone

_________________________________________________ 

1991. GADS

  1. Agnese Avsjukova
  2. Marika Bandeniece
  3. Dairis Juberts
  4. Agris Kazimirsaņecs
  5. Inita Kratovska
  6. Māris Riekstiņš
  7. Santa Veilande

Klases audzinātāja: Lolita Maručaite

___________________________________________________

1990. GADS

  1. Kaspars Babris
  2. Uģis Brūklene
  3. Ainārs Juberts
  4. Juris Karalis
  5. Jānis Kazimirsaņecs
  6. Ina Počelova
  7. Daiga Špēra
  8. Helmuts Zandbergs

Klases audzinātāja: Lidija Riekstiņa

____________________________________________

 1989. GADS 

  1. Anita Akermane
  2. Dzintars Apse
  3. Guntars Baumanis
  4. Eva Grīnberga
  5. Ieva Immermane
  6. Sigita Kazimirsaņeca
  7. Ilze Krauze
  8. Vilnis Kupše
  9. Dace Putniņa
  10. Ritvars Salms
  11. Vēsma Štāle
  12. Māris Štāmers
  13. Santa Zommere

Audzinātāja: Silvija Ragaine

____________________________________________

 1988. GADS 

  1. Ināra Ābolkalna
  2. Vilnis Ābolkalns
  3. Iveta Avotniece
  4. Guntis Baumanis
  5. Šorena Džačvadze
  6. Signe Eihe
  7. Andis Kolosovskis
  8. Inese Komule
  9. Kristīne Ozoliņa
  10. Gundars Vectīrelis

Klases audzinātāja: Janīna Jakušonoka

____________________________________________

 1987. GADS 

  1. Arvis Avotnieks
  2. Haralds Babris
  3. Sinilga Brūdere
  4. Erodeja Daukšta
  5. Aiga Gržibovska
  6. Mārcis Krūmiņš
  7. Ainārs Podnieks
  8. Iveta Puhevica
  9. Sandris Strāķis
  10. Raita Štāle

Klases audzinātāja: Maruta Vilumsone

____________________________________________

 1986. GADS 

  1. Juris Apenis
  2. Salvis Brūderis
  3. Ilva Čukure
  4. Iveta Kolosovska
  5. Anta Kupše
  6. Līga Lāce
  7. Andis Liepiņš
  8. Agrita Podniece
  9. Igors Skorodumovs
  10. Edmunds Straupmanis
  11. Juris Treikals

Klase audzinātāja: Mirdza Kuģe

____________________________________________

 1985. GADS 

  1. Vineta Babre
  2. Juris Baumanis
  3. Dainis Brukšteins
  4. Aivars Kratovskis
  5. Artis Kupše
  6. Iveta Liepiņa
  7. Kaspars Putāns
  8. Ilona Salma
  9. Antra Straupmane
  10. Inguna Zenkeviča

Klases audzinātāja: Lidija Riekstiņa

____________________________________________

 1984. GADS 

  1. Gunta Ābolkalna
  2. Evita Apse
  3. Juris Apse
  4. Austris Auns
  5. Ilze Baumane
  6. Smaida Beķere
  7. Normunds Brūders
  8. Ilva Gržibovska
  9. Edmunds Ivzāns
  10. Raivo Krūmiņš
  11. Iveta Pušmucāne
  12. Ivars Treikals
  13. Sanita Vētra

Klases audzinātājs: Gunārs Vanadziņš

____________________________________________

 1983. GADS 

  1. Ainars Babris
  2. Arnis Beķeris
  3. Raimonds Cīrulis
  4. Māris Freidenfelds
  5. Ivo Immermanis
  6. Ainars Kindzulis
  7. Antra Koroševska
  8. Ainars Riekstiņš
  9. Sandra Salma
  10. Jānis Štāls
  11. Māris Šulcs
  12. Aivis Vilumsons

Klases audzinātāja: Vija Rudzīte

____________________________________________

 1982. GADS 

  1. Arnis Baumanis
  2. Arita Bušmane
  3. Ilmārs Eglītis
  4. Ainārs Ivzāns
  5. Laila Jermala
  6. Iveta Kuršīte
  7. Marija Lipska
  8. Aldis Pušmucāns
  9. Inna Ščerbicka

Klases audzinātāja: Irēna Šķibele

____________________________________________

 1981. GADS 

  1. Velga Boļa
  2. Andis Felzenbergs
  3. Ivars Freidenfelds
  4. Almants Immermanis
  5. Sandra Krūmiņa
  6. Inese Plūksna
  7. Mudīte Ruskule
  8. Gunta Valtere
  9. Arvis Vētra
  10. Svetlana Zenkeviča

Klases audzinātāja: Mirdza Kuģe

____________________________________________

 1980. GADS

  1. Zaiga Akmeņkalna
  2. Ineta Andreca
  3. Spodris Auns
  4. Dagnija Baumane
  5. Dainis Bergmanis
  6. Almants Bušmanis
  7. Lija Formane
  8. Raimonds Liekniņš
  9. Vilnis Tutiņš
  10. Sarmīte Vilsone

Klases audzinātāja: Lastovskis

_____________________________________________

 1979. GADS

  1. Agnis Alsbergs
  2. Inita Apse
  3. Dainis Balodis
  4. Ainārs Baumanis
  5. Vilnis Bedrītis
  6. Gints Brūders
  7. Vilnis Brukšteins
  8. Melita Eglīte
  9. Brigita Freimane
  10. Ints Kindzulis
  11. Raitis Ozols – Ozoliņš
  12. Daiga Puriņa
  13. Daiga Štāle
  14. Uldis Štāls
  15. Inga Valdis
  16. Dace Valtere

Klases audzinātājs: Viktors Naļivaiko

_____________________________________________

 1978. GADS

  1. Gunārs Akmeņkalns
  2. Sarmīte Baumane
  3. Olita Brūdere
  4. Maruta Endzele
  5. Uģis Grīnvalds
  6. Velta Kaudze
  7. Diana Kvašņina
  8. Indulis Lēnerts
  9. Aigars Ozols
  10. Ēriks Plūksna
  11. Maruta Pogele
  12. Aldis Puriņš
  13. Inguna Šukste
  14. Staņislava Žižņevska

Klases audzinātāja: Viktors Naļivaiko

_____________________________________________

 1977. GADS

  1. Andris Akermanis
  2. Gunta Eglīte
  3. Harijs Jansons
  4. Guna Knēta
  5. Armands Odumiņš
  6. Vēsma Ošmane
  7. Līvija Plūksna
  8. Aiva Riekstiņa
  9. Ilze Rosicka
  10. Ainārs Štāls
  11. Aldis Valdmanis
  12. Līga Valdmane
  13. Silvija Štāle

Klases audzinātāja: Anita Freimane

_____________________________________________

 1976. GADS

  1. Guntis Akmeņkalns
  2. Sandra Auna
  3. Juris Ābele
  4. Ervīns Baumanis
  5. Dainis Bedrītis
  6. Daiga Ēvele
  7. Arta Kuģe
  8. Guntis Kulberģis
  9. Brigita Rūguma
  10. Silvija Šulce
  11. Ārija Zariņa
  12. Boļeslavs Žižņevskis

Klases audzinātāja: Mirdza Kuģe

_____________________________________________

 1975. GADS

  1. Aigars Apse
  2. Mārīte Akermane
  3. Gunta Aņečko
  4. Gundars Bedrītis
  5. Velta Brukšteina
  6. Māra Dambe
  7. Gundega Endzele
  8. Normunds Gailis
  9. Gunārs Komuls
  10. Margita Kreicšteina
  11. Veronika Kuršica
  12. Zigurds Lēnerts
  13. Gita Strāķe
  14. Imants Štāls
  15. Ivans Žižņevskis
  16. Aivars Važa

Klases audzinātājs: Visvaldis Vēciņš

 

_____________________________________________

 1974. GADS

  1. Jānis Auns
  2. Biruta Bidzāne
  3. Vija Blīgzna
  4. Jānis Buhards
  5. Tamāra Daukšta
  6. Maija Dūmiņa
  7. Līga Ecētāja
  8. Guntis Eglītis
  9. Ojārs Galviņš
  10. Dainis Jansons
  11. Inese Jantone
  12. Ints Kuģis
  13. Sandra Laugale
  14. Iveta Liepa
  15. Māris Ozoliņš
  16. Dzintars Tišlers
  17. Uldis Vilumsons
  18. Ligita Zervene
  19. Normunds Znotiņš

Klases audzinātājs: Kalniņš

_____________________________________________

 1973. GADS

  1. Andris Auns
  2. Māra Boļa
  3. Guntis Brukšteins
  4. Arnis Cīrulis
  5. Harijs Kreicbergs
  6. Remands Kulbergs
  7. Igors Laugalis
  8. Aldona Lisaiskaite
  9. Dzintars Ozols
  10. Juris Rezgalis
  11. Biruta Rūguma
  12. Māris Važa

Klases audzinātāja: Lidija Riekstiņa

_____________________________________________

 1972. GADS

  1. Dace Cinīte
  2. Aivars Cīrulis
  3. Ārija Čugunova
  4. Laima Galviņa
  5. Dzintars Jakabovskis
  6. Boņislavs Hoņavko
  7. Maruta Knēta
  8. Gunārs Matisons
  9. Vizma Pankule
  10. Zita Rosicka
  11. Zigmunds Tišlers
  12. Vēsma Vanaga
  13. Vija Vanaga
  14. Zigurds Važa
  15. Zigurds Vīnbergs
  16. Jānis Rūgums
  17. Andris Zervens
  18. Harijs Vunderlihs
  19. Juris Dreifogelis

Klases audzinātāja: Irēna Šķibele

_____________________________________________

 1971. GADS

  1. Aina Brukšteina
  2. Valerijs Daukšta
  3. Ivars Ēvele
  4. Ligija Grīnkofa
  5. Aivars Gržibovskis
  6. Baiba Kolosovska
  7. Ilga Lēnerte
  8. Andris Liepa
  9. Māra Muceniece
  10. Ivars Muzis

Klases audzinātāja: Mirdza Kuģe

_________________________________________________________

1970. GADS

  1. Visvaldis Āboliņš
  2. Andris Diduhs
  3. Ilga Gaile
  4. Elita Gaile
  5. Gunārs Kravčuks
  6. Andris Kupčs
  7. Rihards Lēnerts
  8. Boriss Mališevs
  9. Ausma Mamaja
  10. Vitolds Rezgalis

Klases audzinātāja: Anita Freimane

_________________________________________________________

 1969. GADS

  1. Alda Beķere
  2. Arguts Cīrulis
  3. Anita Čukure
  4. Rudīte Fedotova
  5. Līgonis Gailis
  6. Ingrīda Jakabovska
  7. Vilnis Japsis
  8. Svetlana Jēkabsone
  9. Gunta Kazimirisaņeca
  10. Inese Liberte
  11. Ēriks Māliņš
  12. Visvaldis Ratnieks
  13. Guntis Reimanis
  14. Andrejs Rezgalis
  15. Kitija Riekstiņa
  16. Mārtiņš Skarbovskis
  17. Astra Ziemele

Klases audzinātāja: Lidija Riekstiņa

_________________________________________________________

 1968. GADS

  1. Sarma Ansone
  2. Mārīte Bidzāne
  3. Aivars Cinītis
  4. Ģirts Cīrulis
  5. Ilgvars Matisons
  6. Andris Mucenieks
  7. Ernests Murāns
  8. Zigrīda Ozolnieks
  9. Vija Plūksna
  10. Laimonis Pušmucāns
  11. Aivars Ratnieks
  12. Arvīds Spriņģis
  13. Līga Treikale

Klases audzinātāja: Aina Kalme

_________________________________________________________

 1967. GADS

  1. Ilma Āboliņa
  2. Ingrīda Bautra
  3. Laimdota Dimze
  4. Ināra Eihvalde
  5. Jānis Grinbergs
  6. Anna Iloņavko
  7. Gunārs Kazimirisāņecs
  8. Valentina Kuršica
  9. Dainis Špērs
  10. Jautrīte Vanaga

Klases audzinātāja:

_________________________________________________________

 1966. GADS

  1. Baiba Binava
  2. Inta Bušmane
  3. Gaida Gaile
  4. Daina Gulbe
  5. Aigars Knēta
  6. Jānis Kolosovskis
  7. Gunārs Kreicšteins
  8. Gvido Krūmkalns
  9. Aivars Lieģis
  10. Anna Ratniece
  11. Rihards Sakss
  12. Īrisa Vanaga
  13. Liesma Vīnakmene
  14. Raimonds Vīnakmens

Klases audzinātāja:

_________________________________________________________

 1965. GADS

  1. Juris Abrickis
  2. Viktorija Bobovičs
  3. Mirdza Eihvalde
  4. Arvīds Eihvalds
  5. Andris Fedotovs
  6. Aivars Kirkops
  7. Ausma Knēta
  8. Modris Kolosovskis
  9. Brigita Liepa
  10. Ingrīda Niedra
  11. Gunta Ozoliņa
  12. Vera Ozolnieks
  13. Dainis Pīlādzis
  14. Marija Solovjova
  15. Silvija Strāķe
  16. Valentina Treikale

Klases audzinātāja:

_________________________________________________________

 1964. GADS

  1. Daina Gaile
  2. Lilita Grīnhofa
  3. Valita Kronberga
  4. Ausma Kulaka
  5. Imants Leščuks
  6. Laimonis Leščuks
  7. Elvīra Ozolniece
  8. Jānis Plūksna
  9. Heinrihs Daukšta
  10. Jānis Jermaškevics
  11. Ilga Kāposta
  12. Juris Priekulis
  13. Zigrīda Salmiņa
  14. Mārīte Spārniņa
  15. Reinis Špērs
  16. Irēna Treikale
  17. Tālivaldis Vanags
  18. Aivars Ziebergs

Klases audzinātāja: Janīna Orska

_________________________________________________________

 1962. GADS

  1. Lilija Auna
  2. Armīns Bautra
  3. Vija Bušmane
  4. Viestur Čukurs
  5. Ingrīda Gulbe
  6. Gunta Jēkobsone
  7. Astrīda Knēta
  8. Ilze Kreicšteine
  9. Daina Lubāne
  10. Sarmīte Muceniece
  11. Zigrīda Odiņa
  12. Jānis Pušmucāns
  13. Mudīte Ratniece
  14. Lidija Solovjova
  15. Viktors Spriņģis
  16. Gunārs Strāķis
  17. Edvīns Šmelts

Klases audzinātāja:

_________________________________________________________

 1961. GADS

  1. Aina Bautra
  2. Arvīds Bautra
  3. Marija Bobovika
  4. Aldonis Gutmanis
  5. Leons Kāposts
  6. Leons Kuršītis
  7. Mārtiņš Lagzdiņš
  8. Māra Ozoliņa
  9. Viesturs Siliņš
  10. Valdis Spriņģis
  11. Raita Špēra
  12. Ģirts Špērs
  13. Raita Štrauss
  14. Aina Vilcāne

Klases audzinātāja: Marta Moze

_________________________________________________________



1960. GADS

  1. Astrīda Bautra
  2. Silvija Brakmane
  3. Aina Hofgarde
  4. Kārlis Ozolnieks
  5. Pēteris Puriņš
  6. Dzintra Pušmucāne
  7. Visvaldis Pušmucāns
  8. Silvija Salmiņa
  9. Guntis Sērmukšs
  10. Marija Sprinģe
  11. Ausma Štrause
  12. Ēriks Vilcāns

Klases audzinātāja:

_____________________________________________

1959. GADS

  1. Vladimirs An
  2. Imants Bautra
  3. Inese Bautra
  4. Jute Cīrule
  5. Helena Bambis
  6. Jānis Jermaškevics
  7. Uldis Kalniņš
  8. Rita Kalvāne
  9. Ervīns Kāposts
  10. Zaiga Kolosovskis
  11. Juris Pīckulis
  12. Maija Pidze
  13. Gunārs Plaudis
  14. Astrīda Preinvealcs
  15. Ernests Pušmucāns
  16. Uldis Ratnieks
  17. Ruta Siliņa
  18. Edvīns Šēnbergs
  19. Ērika Škodovs
  20. Lilita Veikmane

Klases audzinātāja: Emma Kupše

_____________________________________________

1958. GADS

  1. Antra Bertāne
  2. Ņina Burceva
  3. Dzintra Bušmane
  4. Līgonis Ēvele
  5. Lonija Gržibovska
  6. Maija Gulbe
  7. Arvīds Jēgers
  8. Māris Jumis
  9. Leons Kalvāns
  10. Ausma Knēts
  11. Juris Kolosovskis
  12. Alberts Kupčs
  13. Gunārs Ozolnieks
  14. Rudīte Ratiece
  15. Edvīns Ratnieks
  16. Anna Razgale
  17. Māris Sunītis
  18. Kārlis Siliņš
  19. Raita Špērs
  20. Andrejs Vīriņš
  21. Jānis Žuks

Klases audzinātāja: Dzidra Klaimane (Rasmane)

_____________________________________________

1957. GADS

  1. Gaida Aizelkalne
  2. Irmina Bautra
  3. Augusts Grinfogelis
  4. Orhideja Gross
  5. Helēna Jurmaškevics
  6. Ivars Jumis
  7. Līvija Knēts
  8. Viesturs Kupše
  9. Augusts Kursišs
  10. Visvaldis Kursišs
  11. Valda Labrence
  12. Edvins Matisons
  13. Gunta Ozolniece
  14. Vija Podniece
  15. Juris Puriņš
  16. Ilga Pušmucāne
  17. Māris Sermukšs
  18. Gunārs Siliņš
  19. Dzintra Skarbovska
  20. Vija Stanka
  21. Ingrīda Škodova

Klases audzinātājs: Emma Kupše

_____________________________________________

1956. GADS

  1. Anna Balode
  2. Edmunds Bautra
  3. Olga Burceva
  4. Marta Dumberga
  5. Aivars Formalis
  6. Andris Gailis
  7. Aija Grinfogele
  8. Leonora Konošonoka
  9. Jāns Krišāns
  10. Ārija Krūmiņa
  11. Gunars Labrencis
  12. Jānis Meikšāns
  13. Emīlija Miķelsone
  14. Andris Miķelsons
  15. Astrīda Osterlade
  16. Richards Saks
  17. Jānis Škodovs
  18. Ināra Švanfelde
  19. Vera Tutiņa
  20. Ernests Vēveris

Klases audzinātāja: O. Kovšarjova

_____________________________________________

1955. GADS

  1. Vladimirs Alčijevs
  2. Laimonis Baumanis
  3. Emīls Bautra
  4. Rita Bautra
  5. Alfreds Bērziņš
  6. Jānis Bite
  7. Vidvuds Cīrulis
  8. Alberts Gržbovskis
  9. Staņislavs Gržbovskis
  10. Alma Kazimirisaņeca
  11. Biruta Knēta
  12. Zaiga Pidze
  13. Jānis Plaudis
  14. Ārija Smilga
  15. Lilita Šteinfelde

Klases audzinātāja:

_____________________________________________

1954. GADS

  1. Rita Bērziņa
  2. Gunārs Bērziņš
  3. Baiba Binava
  4. Severians Burcevs
  5. Andris Cīrulis
  6. Edvins Cīrulis
  7. Roberts Černovskis
  8. Millija Dundure
  9. Skaidrīte Dzene
  10. Centa Freimane
  11. Pēteris Freimanis
  12. Rasma Grinfogele
  13. Verners Jeksiņš
  14. Tekla Konošonoka
  15. Roberts Krūmiņš
  16. Ausma Kupše
  17. Baiba Kupše
  18. Marģeris Mucenieks
  19. Centālija Rezgale
  20. Juris Sakss
  21. Skaidrīte Stankeviča
  22. Biruta Špēra
  23. Voldemārs Tutins
  24. Mārtiņš Valmanis
  25. Mirdza Vaščenkova
  26. Ārija Vaščenkova

Klases audzinātāja:

_____________________________________________

1953. GADS

  1. Spodra Āboliņa
  2. Raimonds Ansons
  3. Ojārs Būmanis
  4. Maņefa Burceva
  5. Mirdza Freiberga
  6. Broņislava Konošonona
  7. Kārlis Kupše
  8. Ilga Lubāne
  9. Antons Mancēvičs
  10. Jāzeps Meikšāns
  11. Margarita Pīlāga
  12. Skaidrīte Pušmucāne
  13. Ilma Rone
  14. Oļegs Smilga
  15. Aivars Štāls

Klases audzinātāja:

_____________________________________________

1952. GADS

  1. Alda Ansone
  2. Ilgmārs Bērziņš
  3. Ināra Freimane
  4. Ervins Freimanis
  5. Gunārs Freimanis
  6. Roberts Gurdevics
  7. Jānis Gulbis
  8. Biruta Hofgarde
  9. Arnis Kalvāns
  10. Lūcija Kloppe
  11. Vladislavs Konošonoks
  12. Ērika Krūmiņa
  13. Mudīte Kuģe
  14. Ilgonis Pavlovičs
  15. Aleksandrs Pelšs
  16. Tekla Pelša
  17. Viktors Spriņģis
  18. Aina Šenberga
  19. Egons Šulcs

Klases audzinātāja: Anna Kalniņa

_____________________________________________

1951. GADS

  1. Ilmārs Binaus
  2. Smaida Ēvele
  3. Velta Hofgarde
  4. Pauls Kalvāns
  5. Voldemārs Kloppe
  6. Millija Knēta
  7. Laimonis Matisons
  8. Roberts Otaņķis
  9. Gaida Pankule
  10. Valentina Pelša
  11. Velta Spriņģe
  12. Ziedonis Tišlers
  13. Ilga Valmane
  14. Gunars Vikštreims
  15. Dzidra Vitovska

Klases audzinātāja:

_____________________________________________

1950. GADS

  1. Ausma Balode
  2. Jānis Burcevs
  3. Timofejs Burcevs
  4. Jānis Ēvele
  5. Aldonis Gūtmanis
  6. Zenta Kalvāne
  7. Inta Kuģe
  8. Sergejs Naļivaiko
  9. Dzidra Ose
  10. Alfreds Ozoliņš
  11. Voldemārs Pimonovs
  12. Kārlis Riekstiņš
  13. Austra Strautniece
  14. Imants Vēveris

Klases audzinātājs: Knauts

_____________________________________________

1949. GADS

  1. Viktors Bautra
  2. Alberts Bautra
  3. Vilma Dzenis
  4. Ilgonis Grīnhofs
  5. Antoņina Kuzmina
  6. Aina Lūsis
  7. Egons Matisons
  8. Arvīds Otaņķis
  9. Rasma Otaņķis
  10. Velta Ozols
  11. Laimonis Raufmanis
  12. Emrita Razgalis
  13. Raita Silmanis
  14. Ārija Steprāne
  15. Visvaldis Strēlis
  16. Velta Šulcs
  17. Haralds Tišlers
  18. Rita Valmanis
  19. Baiba Vīksne
  20. Anna Zvīdre

Klases audzinātājs:

_____________________________________________

1948. GADS


  1. Vilma Andersone
  2. Vilnis Bedrītis
  3. Antons Bonka
  4. Leons Celms
  5. Dzidra Delle
  6. Jautrīte Delle
  7. Leons Dravnieks
  8. Gaida Freimane
  9. Ārija Freimanis
  10. Gaitis Grantiņš
  11. Arvīds Grāpis
  12. Arvīds Ikots
  13. Raimonds Ilgins
  14. Jānis Konošonoks
  15. Rita Kupše
  16. Lidija Miķelsone
  17. Rasems Miķelsons
  18. Leons Ozols
  19. Laima Steprane
  20. Ilma Vīksne
  21. Aina Vitovkna

Klases audzinātājs:



_____________________________________________

1947. GADS

  1. Vilma Andersone
  2. Valija Bedrīte
  3. Vilnis Bedrītis
  4. Andrejs Brohmans
  5. Leons Celms
  6. Dzidra Delle
  7. Jautrīte Delle
  8. Leons Dravnieks
  9. Gaida Freimane
  10. Ārija Freimane
  11. Arvīds Grāpis
  12. Arvīds Ikots
  13. Raimonds Ilgins
  14. Jānis Konošonoks
  15. Rita Kupše
  16. Lidija Miķelsone
  17. Rasma Miķelsone
  18. Leons Ozols
  19. Biruta Rugāja
  20. Ilma Vīksme


Klases audzinātājs:

<
mykoob



back to top