Zemītes pamatskola

Bija pasākums kopā ar Kandavas novada biedrību jauniešiem17.10.2019

 Sāc ar sevi!
Ar šādu aicinājumu skolā ieradās biedrības “Kandavas novada jauniešiem” pārstāji, lai runātu par atkritumu problēmu pasaulē, par atkritumu šķirošanu un bez atkritumu dzīves veidu. Ar konkrētiem faktiem viņi mācēja ieinteresēt mūsu skolas jauniešus un aicināja uz sarunām. Sarunas bija abpusēji interesantas. Bet vislabākā bija praktiskā daļa ar vairākkārt izmantojamās vaska drānas pagatavošanu. Arī daži jaunāko klašu bērni ieinteresējās par vaska drānu, tāpēc lielākajiem censoņiem neliedza prieku izmēģināt pagatavot šo nozīmīgo lietu.
 Vēl tik atliek izpildīt pēdējos uzdevumus, lai palīdzētu pašiem tikt skaidrībā par atkritumiem sev apkārt, gan arī biedrības jauniešiem apkopot datus. Gaidām atkal jaunus ierosinājumus, jo tas palīdz skolai un skolēniem darboties jaunajā kompetenču programmā.


Sadarbībā piedalījās- O.Tutiņa

<
mykoobback to top