Zemītes sākumskola

Janvāra notikumi

03.02.2021

img_20210119_wa0013.jpgSaviem skolas bērniem, viņu vecākiem, pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem, kā arī tiem kam labas domas atceroties Zemītes skolu. Lai veselība un radoša pieeja izaicinājumiem, kas liek attīstīties un iet uz priekšu!!!
     Janvāris iesācies kā tam būtu jāsākas – ar kārtīgu sniegu un salu. Tomēr sals mūsu ņiprās audzinātājas nebaida. Āra aktivitātēs sporta stundās pirmsskolas bērni izmanto pašu mazāko iespēju laisties lejā no kalniņa.
      Sniegu var izmantot dažādi, var velt, var tīrīt, bet var arī zīmēt uz sniega, to audzinātājas vadībā darām ar īpašu aizrautību.
      Janvāris pusē un sals ap -10 grādiem, bet tas mūs nebaida. Pastiprinoties salam, velkam siltus cimdus un zeķes. Mēs varam!!! Saka mazie, un iet ārā taisīt ledus kompozīcijas.
       Pastiprinoties sniegam un salam, mūsu mazajiem draugiem apgrūtināta piekļūšana pārtikas krājumiem, te talkā nāk mūsu Raitis ar plašu putnu barotavu.
       Steidzam atklāt pirmo, bet ne pēdējo, publisko putnu barotavu ar varen plašu našķu sortimentu. Viesi ilgi nav jāgaida, tā mums rodas iespēja vērot putniņus caur logu. Pēc vērošanas mēģinām vizuālās mākslas nodarbībās, zīmēt putnus un veidot putnu barotavas.
        Aušana ir laba nodarbe sīkās motorikas attīstīšanai. Pateicoties Raitim mums ir pašiem savs aušanas stends. Te ikkatrs vēlas izmēģināt roku.


        Starp nodarbībām smilšu spēles palīdz atrisināt domstarpības, kā arī veicina radošumu.
        Paldies audzinātājām kuras no darba brīvajā laikā koridorā sazīmējušas spēles uzmanības, ritma un sadarbības veidošanai.
        `Pēc labi padarīta darba atkal varam doties ārā baudīt sniega priekus. Mēs no sala nebaidāmies. Veļam, ceļam un stutējam!!!
      Paldies skolotājām Egijai un Ingūnai, Santai, Daigai un Olitai, kā arī mūsu mīļajām auklītēm Sintijai un Ivetai par pacietību vaktējot un uzpasējot mazos aktīvistus.

<back to top