Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskolas eglīte

21.12.2016 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pamatskola

Lielais Ziemassvētku pasākums pulcināja visus Zemītes pamatskolas skolēnus, viņu vecākus, skolotājus, bijušos absolventus  un citus interesentus 21.12.2016. Svētki sākās ar Ē. Kirillovas oriģināldarbu; „Pasaka par meiteni un lāci”, kurā tika atklāta doma, ka ne viss vecais ir nevajadzīgs un izmetams , bet  bērnības atmiņas dziļi sirdī glabājamas un mīļas.  Galvenās lomu izrādē spēlēja Katrīna Marta Krūmiņa un Mārcis Štokhauzens. Izrādē piedalījās pirmskolas un sākumskolas dejotāji un dziedātāji.

Pēc izrādes skolas direktore Maruta Vilumsone  godināja skolēnus, kuri mācību gada 1.semestri noslēguši ar labām un teicamām sekmēm.  Divus teicamniekus: Katrīnu Martu Krūmiņu (8.kl.) un Kristeru Kristu Apsi (6.kl.). Par labām un teicamām sekmēm apbalvojumus saņēma : Krista Kirillova, Marika Ozolniece (9.kl.),  Gerda Cīrule,  Aija Rasmusa,  Agija Kupše (8.kl.), Sanija Kristiāna Lāce,  Miks Frančenko, Marta Baumane (3.klase), Toms Straupmanis un Renārs Ansons (1.kl.). Pēc tam tika godināti skolēni, kuri sasnieguši lielāko sekmju izaugsmi salīdzinājumā ar pagājušo mācību gadu.  Elza Baumane- 9.kl., Āris Avotnieks (8.kl.),  Karīna Sjanita (7.kl.), Kristers Krists Apse (6.kl.). Ar tradicionālām vafeļu tortēm tika izteikta pateicība skolēniem par klašu noformēšanu  Ziemassvētku noskaņās. Skolas direktore pateicās arī skolas darbiniekiem un labvēļiem,  kuri bija ziedojuši savus līdzekļus un uzdāvinājuši skolas bibliotēkai- „Bērnu žūrijai” grāmatu: Rita Tarnapoviča, Ginta Immermane, Sandra Daņiļeviča, Lienīte Dambe,  un tad jau arī ieradās pats Ziemassvētku vecītis, kurš izdalīja rūķu sarūpētās dāvanas. <
mykoobback to top