TAUTAS SAIMES GRĀMATĀ

22.02.2018 kur : Zemītes pamatskola

Simtgades pasākumus tikai vienreiz mūžā cilvēks var atzīmēt. Par godu mūsu Dzimtenes Latvijas lielajam pasākumam katram ir iespēja parakstīties lielajā "TAUTAS SAIMES GRĀMATĀ". Tā 22.februārī vieni no pirmajiem zemītniekiem tajā savu lappusi vēra mazie Zemītes pamatskolas bērndārnieki, kuri ielīmēja tur lielu kopbildi, bet audzinātājas Daiga, Ingūna un Olita noformēja.

Kā garšo "Skolas auglis"?

28.02.2018 kur : Zemītes pamatskola

Ziemā svaigi augļi labi garšo visiem. Labi, ka tos var nobaudīt katrs pēc savas vēlmes. Lielie, 8.un 9.klasē gan teica, ka varētu ēst arī citus augļus, ne tikai ābolus vien.Tomēr, paldies devējiem, jo āboli ir patiešām garšīgi.

Iepazīstam Erasmus programmas draugu valstis

28.02.2018 kur : Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskolas 9.klases skolēni projekta nedēļā no 7.-9.februārim iepazinās ar Erasmus programmas " 4 valstis , 4 grāmatas" sadarbības partneru Lietuvas, Rumānijas un Turcijas valstu ģeogrāfiju, vēsturi un kultūru.