Zemītes sākumskola

Izlaidums Zemītes skolā

16.06.2018 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes sākumskola

Mūsu dvēseles septiņās krāsās mirdz…
Un vēl tur- cerības sapņi un mīlestība!
Mēs zīmēsim savu ceļu ar krāsām-
Tām pašām košākajām…

Ziedu un smaržu virpulī ieskauti, pašā vasaras pilnbriedā, 16.jūnija pēcpusdienā, visi pulcējās uz Zemītes pamatskolas 9.klases izlaidumu. Zemītē izlaidumi vienmēr bijuši visa pagasta svētki – absolventus steidz sveikt vecāki, radi, skolotāji, draugi, skolasbiedri un paziņas. Apliecības par pamatizglītību ieguva 10 Zemītes pamatskolas skolēni: Āris Avotnieks, Samanta Borka, Gerda Cīrule, Katrīna Marta Krūmiņa, Agija Kupše, Vineta Kvedova, Ivo Laugalis, Alens Lisovskis, Aija Rasmusa un Dāvids Veilands.

 
Absolventi sirsnīgi un izjusti pateicās saviem vecākiem un vecvecākiem, pārdomātus pateicības vārdus teica skolotājiem par sniegtajām zināšanām un atbalstu. Skolas direktore Maruta Vilumsone pasniedza apliecības par pamatskolas beigšanu, klases audzinātāja Sandra Daņiļeviča nolasīja raksturojumu, ko viens par otru bija rakstījuši paši absolventi, un citātus no viņu domrakstiem par to, kas, viņuprāt, ir svarīgākais dzīvē.. Skolas direktore vēlēja katram sirdī turēt sapni uz ko nemitīgi tiekties. Pašvaldības pārstāve Signe Ezeriņa novēlēja absolventiem doties pasaulē, iekarot zināšanu virsotnes un pēc tam atgriezties mīļajā Zemītē kā izglītotiem speciālistiem.  
Ziedi ieguls vāzēs un novītīs, bet skolas gados gūtais nepazudīs nekad. Vienmēr ir mazliet smeldzīga sajūta, kad absolventi aiziet no skolas, bet gaišs ir prieks, kad bērni pāraug savus vecākus un skolotājus.

<
mykoobback to top