Globe nometnē Igaunijā

03.08.2018 - 06.08.2018 kur : Zemītes pamatskola

Globe nometnē Igaunijā

Es jau gaidu, kad sāksies skola. Tāpēc biju priecīga par skolotājas Olitas Tutiņas uzaicinājumu doties līdzi uz Globe nometni Igaunijā. Skolā jau mēs bijām piedalījušies mākoņu vērojumos, augsnes izpētē, ūdens novērtēšanā, augu un kukaiņu meklēšanā un noteikšanā. Likās, ka nebūs nekas grūts.

Zemītes pamatskola uzņem audzēkņus 2018./2019. mācību gadam

06.08.2018 - 01.09.2018 kur : Zemītes pamatskola

Aicinām pieteikties mācībām:

* Pirmsskolas izglītības grupās ar Montesori apmācību,

* Vispārējās un speciālās  pamatizglītības 1.-9.kl. programmās ar Montesori apmācības elementiem sākumskolā

Mums ir ērta satiksme no Kandavas, Kuldīgas un Tukuma puses, daudzveidīga interešu izglītība, individuāla pieeja katram

Kontakti: 26522400 (direktore), 27818084 (lietvede)

Zemītes pamatskolai piešķirts eTweening skolas statuss

24.08.2018 kur : Zemītes pamatskola

24. augustā Kandavas KN mācību gada atklāšanas pasākumā tika pasniegta eTweening projekta balva, kurā Zemītes pamatskolai tika piešķirts eTweening skolas statuss.

Šī gada aprīlī 24 Latvijas izglītības iestādēm eTwinning Centrālais atbalsta dienests piešķīra “eTwinning Skola” statusu, tādējādi novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos eTwinning projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā. Augusta beigās īsi pirms jaunā mācību gada eTwinning komanda dosies uz dažādām izglītības konferencēm Latvijā, lai iestāžu vadītajiem pasniegtu “eTwinning Skola” plāksnes, suvenīrus un ES izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras komisāra Tibora Navračiča pateicības vēstuli.