Zemītes sākumskola

Labo darbu nedēļa

07.10.2019 - 13.10.2019

img_20191008_wa0017.jpgAkcija “Labo darbu nedēļa” 2019.gadā  Latvijā norisinās no 7.-13. Oktobrim un šīs akcijas mērķis ir mudināt ikvienu labiem darbiem, parādīt, cik viegla, patīkama un aizraujoša var būt palīdzības sniegšana un cik tā ir nozīmīga. Jo vienreiz izdarot kaut ko labu, Tu saproti, ka tas ir vienkārši un sagādā dubultu prieku - gan Tev pašam, gan tam, kurš iepriecināts!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Karjeras nedēļas pasākumi Zemītes pamatskolā

15.10.2019

Zemītes pamatskolā karjeras nedēļas ietvaros ir notikušas interesantas aktivitātes un tikšanās ar cilvēkiem, kas labprāt dalījās savās amatu prasmēs un iepazīstināja skolēnus ar sava darba procesiem un aktualitātēm.

Pirmsskolas grupiņas 15.10. tikās  ar pašvaldības policistu Rihardu Zariņu un iepazinās ar policista profesiju un atjaunoja savas zināšanas par uzvedības un drošības jautājumiem, kas sekmē labu iekļaušanos sabiedrībā un vispārpieņemtajās uzvedības normās.

Bet 16.10. grupiņās ciemojās putnu pētniece un fotogrāfe Veronika Ragauska, lai iepazīstinātu bērnus ar savu aizraušanos – putnu pētīšanu, viņu migrācijas un ligzdošanas paradumu fiksēšanu Zemītes pagastā. Paralēli foto albūmu skatīšanai un sarunām tika skarts arī ornitologa profesijas izzināšanas jautājums, darba pienākumi un to veikšanai nepieciešamās prasmes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)
<back to top