Māmiņdienas koncerts

10.05.2019 kur : Zemītes pamatskola

Tu mīļā, mīļā māmiņa,

Es mīlu tevi kā nevienu,

Tu esi manim dargāka

Par saulīti un baltu.

Zemītes pamatskolas skolēni savas mammas sveica ar neaizmirstami mīļu koncertu. Piedalījās visi skolas skolēni. Ik katrā dziesmā, ik katrā dzejas rindā varēja just mīlestību. Katrai māmiņai bija sagatavota īpaša vieta pie galdiņiem. Mīļš paldies mūzikas skolotājai Inārai par bērnu sagatavošanu koncertam.

Erasmus+ projekts “4 valstis, 4 grāmatas” Lietuvā

19.04.2019 - 22.05.2019 kur : Zemītes pamatskola

Šogad pavasaris mūs lutina ar saulainām dienām. Bet Zemītes pamatskolas 4 bērniem vēl ilgi būs atmiņas par Lietuvu, kur skolēni Sanija Kristiāna Lāce, Liene Kleinšmite, Miks Frančenko, Dāvids Liepkalns ar savām skolotājām pavadīja piecas jautras, sportiskas, vērtīgas dienas. Tur kopā ar komandām no Lietuvas, Rumānijas un Turcijas, Erasmus+ projekta “4 valstis, 4 grāmatas” ietvaros, viņi paplašināja zināšanas par kaimiņzemes kultūru, vēsturi un tradīcijām, jo tas bija Lieldienu laikā.