Darbojamies, izzinām un izklaidējāmies!

16.10.2020 kur : Zemītes sākumskola

Pirms došanās rudens brīvlaikā skolā un bērnu dārzā notika arī izzinošas un praktisko iemaņu papildinošas aktivitātes.  Tika novadīti karjeras dienas pasākumi un aktivitātes par tēmu profesijas manā ģimenē.  Piesaistot Zemītes pagasta brīvprātīgos ugunsdzēsējus noorganizēta drošības diena, kurā tika gan teorētiski, gan praktiski gūts ieskats drošības pasākumos gan ikdienišķās situācijās, gan ja piemeklējusi kāda nelaime. Bet atgriežoties no brīvlaika oktobra ieskaņām skolu pārņēma Helovīnu ķirbīšu pasākums, jo pateicoties Z/S “Kliblapsas” no Pūres pagasta  ķirbju dāvinājumam, varēja katra klase un bērnu dārza  grupiņa radoši izpausties ķirbju grebšanā  un Helovīnu rotājumu gatavošanā.

Miķeļdiena

29.09.2020 kur : Zemītes sākumskola

“Rudentiņš bagāts vīrs..”  daudz mazu darbu, lielas rosības un rudens svētku svinēšana Zemītes sākumskolā

Mēnesis no Miķeļiem līdz Mārtiņiem paskrēja čaklā rosībā un darbīgumā.  Katrs pielika rociņu, izdomu un radošumu  lai taptu kas aci priecējošs un sirdi sildošs. Zemītes bērnu ziedojums  Miķeļdienai tapa  mandalā pie skolas.  Bet dažādi Miķelīši sanāca viesoties skolas foajē un lielīties savā krāšņumā .No pašiem mazākajiem līdz vecākajiem skolas bērniem un skolotājiem visi iesaistījās rudens darbu maratonā.

Miķeļdiena -  ir rudens saulgriežu svētki. Zemītes skolas bērnu dārzs svinēja  Miķelīšus ar dziesmām,  dejām,  izstādi un jaunām zināšanām par dabu un notikumiem apkārt.

Tēvu diena

12.09.2020

eTwinnig projekts "Stay at home, learn at home"

11.09.2020