Zemītes sākumskola

Zemītes sākumskolā šodien spāru svētki.

06.09.2022

Ar Tukuma novada pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu biedrību projekta konkursā “Darām paši”, kuru iesniedzām ar  Kandavas novada iespēju fonda atbalstu, top pašiem sava zaļā klase, īstenojot projektu “Zaļā klase Zemītes sākumskolā” . Šāda objekta domu iznēsājām jau divus gadus, bet visu uzreiz iespēt nav iespējams, tāpēc vispirms tapa siltumnīca un mazdārziņš, tad sēta ap mazdārziņu un šogad zaļā klase!!! Te varēsim mācīties laikā kad negribēsies sēdēt klasē. Sakarā ar kokmateriālu sadārdzināšanos nevarēsim šogad uzklāt jumta segumu, bet ar skolas labvēļu un draugu palīdzību centīsimies līdz pavasarim tik zem jumta. Paldies Raitim Priedem par darba spēka organizēšanu, Olitai Tutiņai par spāru svētku vainaga darināšanu, Anitai Geidānei par muzikālu uzmundrinājumu un visiem klātesošajiem par kopā būšanas mirkli. Gala rezultās vēl tālu, bet aprises jau skaidras....

<back to top