Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskolas skolēnu darbi un aktivitātes Ziemassvētku gaidās 2019.gada izskaņā

Pavadot 2019.gadu Zemītes pamatskolas skolēni  un pirmsskolnieki cītīgi gatavojās svētku eglītes koncertuzvedumam “ Rūķu nedienas ar vēlmju burbuļmašīnu” . Lai sagatavotu šo priekšnesumu tika cītīgi apgūtas gan dziesmas, gan izrādes vārdi un dejas. Uzvedumā iesaistījās visi skolas klašu kolektīvi un pirmskolas grupa “Pipariņi” ,jo jaunākās grupas gatavojās savai eglītei .  Mazie izdejoja, izdziedāja un izspēlēja uzvedumu “ Mājiņa mežmalā” . Bet lielajā svētku gatavošanās laikā, notika arī ne mazāk svarīgas aktivitātes. Klašu stundās tika veidoti dekori klasēm un skolas gaiteņiem, plānotas klašu eglītes. Darbmācība stundās meitenes izcepa un sadekorēja piparkūkas, bet vizuālās mākslas stundās tika gatavoti tām pievienojamie apsveikumi. Jo arī šogad skolēni piedalījās labo darbu akcijā “ Rūķu gājiens pie bijušajiem skolas darbiniekiem- senioriem” . Šogad tika apciemoti bijušie skolas darbinieki un arī Greņču skolas darbinieki –seniori. Patiess prieks bija gan bērniem, gan apciemotajiem ļaudīm par silto sveicienu šajā svētku laikā. Skolas pašpārvalde organizēja arī ikgadējo akciju “ Dāvini prieku sev un citiem” , kurā varēja atnest mazas dāvaniņas uz skolas iekšējo loteriju starp dāvaniņu nesējiem. Paralēli visam notika protams rosīgs mācību darbs lai pirmā pusgada atzīmju vērtējums dotu gandarījumu gan to saņēmējiem, gan skolotājiem. Šogad patīkamu pārsteigumu un dāvanas bērniem sarūpēja arī projekts “ Vislielākā dāvana” , kura ietvaros viņi saņēma dāvanu kastes no bērniem, kas mīt dažādās citās pasaules valstīs. Gada nogale aizritēja rosīga un patīkamiem pārsteigumiem piepildīta. Paldies visiem, kas līdzdarbojās un sniedza savu ieguldījumu kopējam priekam!!!!!

<
mykoobback to top