Lapas karte
Zemītes sākumskola

Projekta "Eiropa caur svētkiem" aktivitāte "Eiropas diena"

etv-logo.jpge-Twinning projekta “Eiropa caur svētkiem’’ (“Europe through Festivals”) aktivitātes maijā un jūnijā.

 3.maijā projektā iesaistītie skolotāji satikās online sanāksmē Zoom platformā, lai apspriestu nākamo projekta uzdevumu tēmai ”Eiropas diena”, kā arī droša interneta noteikumus, projekta izplatīšanu un izvērtējumu.

Uzdevums bija sekojošs: Katras valsts partneris izvēlējās savas valsts ievērojamu un slavenu cilvēku. Šīs slavenības tika sadalītas starp dažādiem partneriem. Partneru veicamais darbs: sagatavot īsu prezentāciju par šo slavenību(  biogrāfija un profesionālās karjera).

 Piedāvātās personības : Itālija - Jovanotti. (dziedātājs); Spānija: Miguel de Cervantes (rakstnieks); Polija – Nikolajs Koperniks (zinātnieks) un Fredric Shopen (komponists). Mēs piedāvājām dzejnieku Imantu Ziedoni, kuru prezentēs skolēni no Polijas. Savukārt  mūsu skolas 5.un 6.klases skolēni gatavoja informāciju, veidoja PowerPoint prezentāciju par itāļu dziedātāju Jovanotti.

Pirmdien, 5.jūnijā tikāmies online tiešsaistē un prezentējām savu tēlu. Paldies skolēniem Annai Luīzei Putānei, Jānim un Kristiānam Pastariem par piedalīšanos šajā pasākumā!

Projekts ir noslēdzies, vēl jāveic izvērtējums. Dalība projektā "Eiropa caur festivāliem" ir veicinājusi starpkultūru izpratnes pieaugumu, kā arī vairoja piederības sajūtu Eiropai. Guvām plašākas zināšanas par citu valstu tradīcijām, gastronomiju un kultūru, salīdzinājām ar savu valsti un novērtējām katru no tām.

Zemītes sākumskolas prezentācija par Jovanotti

Tekstu un foto sagatavoja skolotāja Laura Bergmane

es-logo.jpg

laura-spanija-sattels.jpg etv-logo.jpg es-logo.jpg img20230524105906.jpg img20230605103442.jpg img20230605103411.jpg img20230524105941.jpg img20230605102048.jpg
<>
back to top