Piektdien, 19.jūnijā Vānes grupiņas “Prātnieki” un “Bitītes ” bērni svinēja Līgo svētkus. Gatavojoties svētkiem, iepazinās ar vainagu pīšanu, paši gatavoja cienastu - cepa picu. Svētku dienā tika skaitītas tautasdziesmas, bērni gāja rotaļas un pildīja dažādus uzdevumus. Svētki tika atzīmēti ar prieku un jautru kopā būšanu. Dienas beigās bērni uzdāvināja sev un savai ģimenei dāvaniņu - smilgu sirds formā.
Teksts un foto: L.Drīksna
