Šodien, 19.maijā PII "Zemīte " bērniem bija piedzīvojums. Ciemos bija sportisti Mareks, Klaudijs un Elena no Bushido karatē kluba Tukumā, kuri novadīja sporta stundu. Mazie ar apbrīnu skatījās uz viesiem un ar lielu centību izpildīja katru uzdevumu. Tas, ka sporta nodarbības ir ļoti nozīmīgas cilvēkam, tagad katram ir skaidrs. Gaidīsim atkal ciemos! Nodarbības bija projekta " Veselības veicināšana un slimību profilakse pasākumi" ietvaros.
Saite uz video: https://www.facebook.com/share/v/1CwooGXHNS/
Teksts un foto: O.Tutiņa
