Skolotāju dienas pieredzes apmaiņas brauciens Zemītes PII pedagogiem

1.webp7. oktobrī Zemītes pirmsskolas pedagogi ciemojās pie kolēģiem Jūrmalas PII "Lācītis". Mums bija iespēja apskatīt bērnu skaita ziņā lielāko pirmsskolas iestādi Jūrmalā, piedalīties atklātajās āra nodarbībās, vērot bilingvālās nodarbības un mūzikas nodarbību. Pēcpusdienā sarunā ar iestādes administrāciju, pārrunājām izaicinājumus darbā, dalījāmies labās prakses piemēriem. Diena bija piepildīta labām emocijām, jo, lai arī esam skaitliski mazi un tālu no lielām pilsētām, esam ar savu labu pedagoģisko pieredzi un arī mums ir ar ko dalīties! Esam pateicīgi par viesmīlību pedagogiem, īpaši Intai Pelītei, iestādes vadītājai Natālijai Račānei un visai Jūrmalas PII komandai. Pēc darba dienas izmantojām iespēju paviesoties Bulduru dārzkopības plašajā teritorijā, iepazināmies ar atjaunotajām siltumnīcām, moderno dienesta viesnīcu un tās piedāvājumiem. Noslēgumā guvām nelielu atpūta dvēselei -  kopīgi vakariņojām un mājās atgriezāmies pēc saulrieta saguruši, jauniem iespaidiem un atziņām. Izpildījām prezidenta norādījumu - pedagogiem parūpēties par savu un kolēģu labsajūtu!

Teksts un foto : Ramona Liepiņa Krauja

1.webp 2.webp 3.webp 4.webp 10.webp 12.webp 13.webp 7.webp 6.webp 8.webp 5.webp 9.webp 14.webp 11.webp 17.webp 16.webp 18.webp