Lapas karte
*Rudens pasākumi*
1. Miķeļdiena, kad tika gatavoti dažādi veselīgie salāti un spiestas sulas no rudens veltēm.
2. Dīvaino cepuru dienā.
3. Spociņu-jociņu dienā (Helovīns).
4. Latvijas dzimšanas dienā tika gatavoti salāti, sviestmaizītes, klāts galds un svētku mielasts.
*Ziemas pasākumi*
5. Ziemassvētki.
6. Slidošanas nodarbības Tukuma LH.
6. Dalība skolas popielā.
*Pavasara pasākumi*
7. Ģertrūdes dienā tika vēroti jau pamodusies un modināti vēl guļošie kukainīši.
8. Piedalījās vispasaules zīmuļu dienā, kad tika ilustrētas dažādas pasakas.
9. Kopā ar Cēres pirmsskolas bērniem nosvinēja pasaules b/d dienu
10. Ekskursija uz Rīgas Zooloģisko dārzu.
11. Lieldienas.
12. Vislatvijas olimpiskā diena.
13. Apsveicām direktori pasaules skolu direktoru dienā un šoferi Raivo - pasaules skolas autobusu šoferu dienā.
14. Ekskursija uz Pastariņa muzeju.
15. "Pipariņi" stādīja saulespuķes skolas parkā.
16. Pidžamballīte ar lellīti Lollīti.
17. "Pipariņu" izlaidums.
Lasīt visu ziņu (24)Zemītes sākumskola Tukuma novadā pārstāv Latvijas pusi Erasmus+ projektā “ Eiropas kultūra” (EUROPEAN CULTURAL PROJECT 2021-1-FR01-KA220-SCH-000032613), kura ietvaros, kopā ar Francijas, Austrijas, Bulgārijas, Īrijas, Itālijas, Vācijas, Nīderlandes, Spānijas un Čehijas izglītības iestādēm, apkopos vienojošo priekšstatu par kopīgo Eiropas kultūrā. Pēc šo kopīgo vērtību apzināšanas tiks veikta eksperimentāla mācību programmas izstrāde un tās ieviešana projektā iesaistītajās skolās. Mācību eksperimenti tiks balstīti uz dažādām mācību metodēm, kā Eiropas kultūru var integrēt skolu mācību programmās un kā īstenot eksperimentus pamatskolās un vidusskolās, lai ļautu skolēniem orientēties uz Eiropas kultūru un labāk apzināties savu Eiropas pilsonību.
Šī projekta mērķis ir orientēts uz 10 Eiropas valstu partneru sadarbību, lai tiktu izceltas pašreizējās Eiropas kultūras izpratnes dominantes partnervalstīs, un balstoties uz galvenajām pamatvērtībām, varētu rasties vienotas vadlīnijas Eiropas kultūras mācīšanai jaunajai paaudzei, to integrējot izglītības ieguves procesos. Konsolidējot Eiropas kultūru, izmantojot savstarpējas zināšanas, to apmaiņu un kopīgu mantojumu, kā arī veicinot nacionālās vai reģionālās īpatnības un, visbeidzot, stiprinot kopīgu piederības sajūtu, tiks dots jauns impulss Eiropas Savienībai lai Eiropas pilsonība būtu nozīmīgāka jauno eiropiešu vidū. Vienojošo kultūras elementu akcentēšana un to mācīšana skolēniem būs spēcīgs un būtisks kopīgas Eiropas izpratnes veidošanas virzītājspēks, jo nav iespējama īsta un reālajā dzīvē funkcionējoša savienības, ja pilsoņi nedala kopīgās, ētiskās un estētiskās vērtības. Pateicoties kopējai kultūras izpratnei, Eiropas Savienība kļūs iekļaujošāka, izturīgāka, ilgtspējīgāka un suverēnāka.
Lasīt visu ziņuSkolas bērni gatavojas mācību gada noslēgumam lai mierīgu sirdi vasarā varētu atpūsties. Skolas mazdārziņa dobes ir piepildītas sēklām un stādiem garantējot vasaras rosību visiem čaklajiem palīgiem gan no skolas darbinieku, gan skolēnu vidus. 13.maijā skolas parks tika bagātināts ar diviem nozīmīgiem ozoliem, jo pie Zemītes sākumskolas notika ozola stādīšana, projekta “Glika ozoli” ietvaros. Pasākumā viesojās Hanss Martins Jensons, Liepājas bīskaps un svētbrīdi vadīja Zemītes evanģēliski luteriskā baznīcas mācītājs Vilnis Auziņš. Projekts “Glika ozoli” uzsākts atzīmējot reformācijas piecsimtgadi Latvijā un Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) simto dzimšanas dienu. Projekta ietvaros dažādās Latvijas vietās tiek stādīti ozoli, kas izaudzēti no Johana Ernsta Glika, pirms vairāk nekā 300 gadiem Alūksnē stādīto ozolu zīlēm. Šajā akcijā, pie savai dzimtai veltīta ozola, tika arī Zemītes sākumskolas mecenāts John M. Kalnins.
Lasīt visu ziņu (5)