Zemītes pamatskola

Zemītes skolas bērnudārzs saņem dāvanu no Ālandu salām

14.02.2017 kur : Zemītes pamatskola

Mīļš pārsteigums bērnudārzam
Pašā ziemas spelgonī mazie bērndārznieki saņēma jauku dāvanu no Ālandu salām. Tors Lunds atsūtīja visiem ķipariem katram pa pašu darinātam, siltam vilnas džemperim. Paldies dāvinātājam!

Zemītes pamatskolas eglīte

21.12.2016 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pamatskola

Lielais Ziemassvētku pasākums pulcināja visus Zemītes pamatskolas skolēnus, viņu vecākus, skolotājus, bijušos absolventus  un citus interesentus 21.12.2016. Svētki sākās ar Ē. Kirillovas oriģināldarbu; „Pasaka par meiteni un lāci”, kurā tika atklāta doma, ka ne viss vecais ir nevajadzīgs un izmetams , bet  bērnības atmiņas dziļi sirdī glabājamas un mīļas.  Galvenās lomu izrādē spēlēja Katrīna Marta Krūmiņa un Mārcis Štokhauzens. Izrādē piedalījās pirmskolas un sākumskolas dejotāji un dziedātāji.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Bērndārznieki „Sniegavīru meklējot” pirms Ziemassvētkiem

20.12.2016 kur : Zemītes pamatskola

Ziemassvētki – prieka, dāvanu un brīnumu laiks, kad eglītes zaros iedegas krāsainas lampiņas. Ziemassvētki – svētki, kad prieks ne tikai tiek saņemts, bet jārada arī citiem, gūstot prieku no šīs radīšanas un redzot rezultātu.

Bērnudārza visas grupas jau laikus bija sākušas gatavoties un izrotājušas telpas. Par to no direktores saņēma pateicības rakstus un kārumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

„Vislielākā dāvana” Zemītes skolēniem

19.12.2016 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pamatskola

Decembris ir tumšākais gada mēnesis, kā arī dāvanu saņemšanas mēnesis. Šogad, bez ierastajām dāvanām, skolēni varēja tikt pie „Vislielākās dāvanas”.

Mazliet no projekta vēstures:

kopš 1993.gada ASV, Austrālijā un Rietumeiropas valstīs tiek veikta milzīga labdarības akcija, kurā ņem dalību apmēram 50 000 dažādu kristiešu draudzes, skolas un citas organzācijas.

Draudzēs un skolās aicina savus bērnus dalīties Ziemassvētku priekā un ļaut bērniem citās valstīs sastapties ar prieku praktiskā veidā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Novērtē zemītnieku veidotos gulbjus

28.10.2016

Dabas aizsardzības pārvaldes organizētajā radošo darbu konkursā savā vecuma grupā pirmā vieta piešķirta Zemītes pirmskolas un pamatskolas bērniem un viņu veidotajiem gulbjiem. 

Kopumā konkursā piedalījušies 200 interesentu, kas gulbjus veidoja visdažādākajās tehnikās - zīmēja, gleznoja, adīja, veidoja kolāžas, modelēja un pat apvienoja vairākas tehnikas. Tomēr būtiski, skaidro DAP dabas izglītības centra "Meža māja" vadītāja Agnese Balandiņa, ka konkursā tika vērtēta ne vien darba mākslinieciskā, bet arī izzinošā vērtība. Proti, autoriem darbiem bija jāpievieno skaidrojošā informācija par gulbju migrāciju, ligzdošanu, barošanu u.c. 

printēt Lasīt visu ziņu

Miķeļdiena Zemītes skolas bērnudārzā

Bērnudārzā Miķeļdienā ieradās daudz ciemiņu. Ieradās Rudens (audzinātāja O.Tutiņa), kas pastāstīja par rudeni, tā nosaukumu. Visi kopā aplūkoja ražas krājumus. Neiztika arī bez Miķeļa, kuram vajadzēja parādīt rotaļas un noskaitīt tautasdziesmas. Lielākie 5-6-gadnieki nodziedāja tautasdziesmas gan par rudeni, gan par putniem. Aiz aizkariem bija paslēpies Jumītis, kas palielījās ar saviem dubulto augu krājumiem. Viņš gribēja redzēt kā bērni vāca ražu. To parādīja organizējot stafetes. Gāja ļoti jautri un interesanti. Nobeigumā visi cienājās ar jauno ražu. Gaidīsim Miķeli nākamgad!

Miķeļdienās jautrojās O.Tutiņa

Zemītes skolēni “Zaļās klases” nometnē

07.07.2016

Vasara, zaļa zāle, zaļas lapas un skolēniem jūlijā “Zaļā klases” nometne. Tajā  jaunas zināšanas, jūras gaiss un ūdens labsajūtai, patīkamas emocijas. Tās ir vērtības, ko nometnē pavadītajās dienās guva “Latvijas Finiera” Zaļās klases konkursa dalībnieki un organizatori, jo pasākumu noslēgums notika pie jūras – “Latvijas Finiera” kempingā “Abragciems”.

Šogad 1.reizi vietu starptautiskajā Baltijas valstu nometnē ieguva arī Zemītes pamatskolas komanda. Lai tiktu līdz tam, jau iepriekš bija kārtīgi jāizpēta kosmosa tēma. Mājās bija jāuzfilmē pašradīta filma par dzīvošanu uz Marsu, kā arī jāsameklē atbildes uz jautājumiem par kosmosa tehnoloģijām. Nometnē bija gan jāsacenšas fiziskās aktivitātēs, gan jāparāda zināšanas aizpildot testa anketas. Visinteresantākās skolēniem likās “Z(in)oo” centra veidotās aktivitātes un rādītie eksperimenti. Tos bērni bija gatavi skatīties vēl un vēl. Par konkursā savākto punktu skaitu nebija visi apmierināti, bet nakts diskotēka un tusiņš teltī, atrakciju apmeklējums un lieliskā ēdināšana visas raizes atņēma. Galvenais jau bija- laba laika pavadīšana vienaudžu pulkā. Tagad atliek gaidīt nākamā konkursa nolikumu, lai atkal turp dotos citu gadu.

Olita Tutiņa, Zemītes pamatskola skolotāja

<
mykoobback to top