eTwinnig projekts "Stay at home, learn at home"

11.09.2020
stay.jpgeTwinnig projekts "Stay at home, learn at home"
 Jau 2020.gada martā lielākā daļa skolu Eiropā tika slēgtas "Covid-19" uzliesmojuma dēļ. Skolēniem izglītība bija jāturpina mājās. Šādos apstākļos visi turpināja apmācības tiešsaistē. Skolotāji virzīja skolēnus uz aktivitātēm, kuras viņi varēja darīt kopā ar saviem ģimenes locekļiem mājās. Tad arī 39 skolotāji no 12 valstīm vienojās eTwinning projektā "Paliec mājās, mācies mājās". Mūsu aktivitātes bija dzejā, glezniecībā, drāmā, materiālu dizainā, lasīšanā, rakstīšanā, klausīšanās, runāšanā, sportā un kultūrā. Tā mājās nebija garlaicīgi, jo gan  mācījās, gan izklaidējās.  Skolēni tiešsaistē uzturēja saikni ar skolotājiem, kuri dalījās savās darba aktivitātēs ar skolēniem citās valstīs. Viņi sevi pilnveidoja dažādās jomās. Kopā nebija garlaicīgi. Koordinatore Olita Tutiņa

printēt

“eTwinning skolas” statuss

30.10.2020

zemite.jpg “eTwinning skolas” statuss

2020. gada oktobra beigās mūsu skola beidzot saņēma oficiālu apliecinājumu statusa iegūšanai – “eTwinning Skola” atzinības zīmi, karogu un suvenīrus, kā arī ES Inovāciju, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāres Marijas Gabrielas (Mariya Gabriel) pateicības vēstuli.
 “eTwinning Skola” statusu piešķir uz 2 gadiem, tādējādi novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos eTwinning projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā. Konkursa kārtībā augsto atzinības zīmi piešķīra iestādēm, kurās darbojas aktīvu skolotāju komandas, kas īsteno eTwinning sadarbības projektus, skolā veicina digitālo pratību un interneta drošību. Covid-19 ietekmē diemžēl nebija iespējama oficiāla apbalvošana.
Vēstulē komisāre pateicas skolas vadībai un skolotājiem par aktīvu darbu eTwinning: “Iegūtais “eTwinning Skola” statuss parāda, ka Jūsu skola ir izmantojusi jaunākos digitālos un radošos rīkus, lai uzlabotu skolēnu mācību sasniegumus, atspoguļo veiksmīgu sadarbību ar citām eTwinning skolām. Šis apbalvojums norāda arī uz Jūsu pūliņiem veicināt pedagogu profesionālo pilnveidi, tādējādi palīdzot pedagogiem uzlabot savas prasmes skolēnu labā.”
Lepojamies ar sasniegto. Paldies koletīvam par ieguldīto darbu! Tā turpināsim!

eTwinnig koordinatore o.Tutiņa

printēt

Brīvlaikā bagātināt zināšanas

29.10.2019

Brīvlaika nedēļā, kad citi atpūtās, Zemītes pamatskolas meitenes Samanta Līce un Laura Elksnīte kopā ar skolotāju Olitu Tutiņu piedalījās mācībās ''Solis tālāk: eTwinning pie Erasmus+: Jaunatne darbībā'' un "Eiropas Solidaritātes korpuss”. Kopā mācības apmeklēja 11 skolu komandas no visas Latvijas, lai bagātinātu sevi ar jaunām zināšanām par projektu rakstīšanu un par neformālās izglītības metožu izmantošanu ikdienā. Prieks, kā mums tagad ir projektu ideja, ko no idejas rašanās līdz tās realizācijai meitenes iemācījās pašas izstrādāt. Programmas vadītāji prata pārliecināt, ka visi var, tikai vajag mācīties un darīt. Galvās radās lieli plāni, ka varam paplašināt horizontus kā vietējā, tā arī starptautiskā līmenī.

Olita Tutiņa ( eTwinnig koordinatore )

etw5.jpg

Jauns eTwinnig projekts

13.12.2018 kur : Zemītes sākumskola

etw1.jpgŠogad mūsu skola no Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning guva augstu novērtējumu, tāpēc saņēma "eTwinning skolas" titulu un plāksni uz 2 gadiem. Lai šo godu noturētu, mums ir daudz jāstrādā un jāveido jauni projektu plāni, jāapskata dažādas sadarbības iespējas, jāapgūst IKT rīki projektu realizēšanai. Svarīgākais ir sadarbība starp kolēģiem un skolēnu piesaiste.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Zemītes pamatskolai piešķirts eTweening skolas statuss

24.08.2018 kur : Zemītes sākumskola

dsc_0392.jpg24. augustā Kandavas KN mācību gada atklāšanas pasākumā tika pasniegta eTweening projekta balva, kurā Zemītes pamatskolai tika piešķirts eTweening skolas statuss.

Šī gada aprīlī 24 Latvijas izglītības iestādēm eTwinning Centrālais atbalsta dienests piešķīra “eTwinning Skola” statusu, tādējādi novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos eTwinning projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā. Augusta beigās īsi pirms jaunā mācību gada eTwinning komanda dosies uz dažādām izglītības konferencēm Latvijā, lai iestāžu vadītajiem pasniegtu “eTwinning Skola” plāksnes, suvenīrus un ES izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras komisāra Tibora Navračiča pateicības vēstuli.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Eiropas kvalitātes sertifikāts

etw_europeanqualitylabel_95157_lv.jpgMūsu skola ir apbalvota ar Eiropas Kvalitātes sertifikātu par lielisko darbu ar eTwinning projektu "Winter in the kindergarden i zima w przedszkolu". Tas nozīmē, ka mūsu skolas darbs un skola ir atzīta visaugstākajā Eiropas līmenī.

Mūsu projekts tiks izrādīts Eiropas Portāla vietā pēc adreses www.etwinning.net.

Starptautiskajā eTwinning seminārā dabas zinātņu skolotājiem Jūrmalā

15.06.2017 - 18.06.2017 kur : Zemītes sākumskola

etwin3.jpgVasara ir jauks laiks, kad var atpūsties, bet var arī uzkrāt zināšanas. Es piedalījos starptautiskajā seminārā "eTwinning projekti dabas zinātņu priekšmetos", kas no 15. līdz 18.jūnijam notika

Jūrmalā, viesnīcā „Semarah hotel Lielupe”. Tur bija sapulcējušies dabas zinātņu skolotāji no

dažādām Eiropas valstīm-  Čehijas Republikas, Kipras, Lietuvas, Polijas, Slovākijas, Ukrainas, Vācijas un , protams, no Latvijas, lai uzzinātu daudz ko jaunu.

Lasīt visu ziņu galerija (5)