Brīvlaikā bagātināt zināšanas29.10.2019

Brīvlaika nedēļā, kad citi atpūtās, Zemītes pamatskolas meitenes Samanta Līce un Laura Elksnīte kopā ar skolotāju Olitu Tutiņu piedalījās mācībās ''Solis tālāk: eTwinning pie Erasmus+: Jaunatne darbībā'' un "Eiropas Solidaritātes korpuss”. Kopā mācības apmeklēja 11 skolu komandas no visas Latvijas, lai bagātinātu sevi ar jaunām zināšanām par projektu rakstīšanu un par neformālās izglītības metožu izmantošanu ikdienā. Prieks, kā mums tagad ir projektu ideja, ko no idejas rašanās līdz tās realizācijai meitenes iemācījās pašas izstrādāt. Programmas vadītāji prata pārliecināt, ka visi var, tikai vajag mācīties un darīt. Galvās radās lieli plāni, ka varam paplašināt horizontus kā vietējā, tā arī starptautiskā līmenī.

Olita Tutiņa ( eTwinnig koordinatore )

Jauns eTwinnig projekts

13.12.2018 kur : Zemītes pamatskola

Šogad mūsu skola no Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning guva augstu novērtējumu, tāpēc saņēma "eTwinning skolas" titulu un plāksni uz 2 gadiem. Lai šo godu noturētu, mums ir daudz jāstrādā un jāveido jauni projektu plāni, jāapskata dažādas sadarbības iespējas, jāapgūst IKT rīki projektu realizēšanai. Svarīgākais ir sadarbība starp kolēģiem un skolēnu piesaiste.

Zemītes pamatskolai piešķirts eTweening skolas statuss

24.08.2018 kur : Zemītes pamatskola

24. augustā Kandavas KN mācību gada atklāšanas pasākumā tika pasniegta eTweening projekta balva, kurā Zemītes pamatskolai tika piešķirts eTweening skolas statuss.

Šī gada aprīlī 24 Latvijas izglītības iestādēm eTwinning Centrālais atbalsta dienests piešķīra “eTwinning Skola” statusu, tādējādi novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos eTwinning projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā. Augusta beigās īsi pirms jaunā mācību gada eTwinning komanda dosies uz dažādām izglītības konferencēm Latvijā, lai iestāžu vadītajiem pasniegtu “eTwinning Skola” plāksnes, suvenīrus un ES izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras komisāra Tibora Navračiča pateicības vēstuli.

Eiropas kvalitātes sertifikāts

Mūsu skola ir apbalvota ar Eiropas Kvalitātes sertifikātu par lielisko darbu ar eTwinning projektu "Winter in the kindergarden i zima w przedszkolu". Tas nozīmē, ka mūsu skolas darbs un skola ir atzīta visaugstākajā Eiropas līmenī.

Mūsu projekts tiks izrādīts Eiropas Portāla vietā pēc adreses www.etwinning.net.

Starptautiskajā eTwinning seminārā dabas zinātņu skolotājiem Jūrmalā

15.06.2017 - 18.06.2017 kur : Zemītes pamatskola

Vasara ir jauks laiks, kad var atpūsties, bet var arī uzkrāt zināšanas. Es piedalījos starptautiskajā seminārā "eTwinning projekti dabas zinātņu priekšmetos", kas no 15. līdz 18.jūnijam notika

Jūrmalā, viesnīcā „Semarah hotel Lielupe”. Tur bija sapulcējušies dabas zinātņu skolotāji no

dažādām Eiropas valstīm-  Čehijas Republikas, Kipras, Lietuvas, Polijas, Slovākijas, Ukrainas, Vācijas un , protams, no Latvijas, lai uzzinātu daudz ko jaunu.

eTwwining projekts

Zemītes pamatskola piesaistīta šai programmai no 2012.gada, kad programmā iestājās skolotāja Olita Tutiņa.

Iestājoties „eTwinning” programmā skola kļūst par daļu no tūkstošiem kolēģu kopienas. Skolotājiem ir iespēja mācību darbu skolā padarīt labāku, dinamiskāku, jo tā ir izglītība bez robežām. Visi entuziasti veic Eiropas mēroga sadarbību, veicot materiālu apmaiņu starp skolām ar ITK palīdzību. Projekti var būt vienkārši vai sarežģīti: jāatrod tik partneri, liekot lietā IKT un savu radošumu, piesaistot arī skolēnus. Pārējais nāk pats par sevi.

2012./13.m.g. skolēni projektā  „Cultural differences” dalījās pieredzē ar savas tautas nacionālām tradīcijām, to aprakstus ievietojot „eTwinnig” projekta lapā un pretī saņemot materiālus no Turcijas, Spānijas, Itālijas, Anglijas, Rumānijas.

2013.gada aprīlī skolotāja O.Tutiņa apmeklēja starptautisko semināru dabaszinību skolotājiem šajā programmā un ieguva sertifikātu

2013./14.m.g. skola iesaistījusies projektā „Celebrate time”, tāpēc tika nosūtīti un saņemti vairāku valstu skolēnu Ziemassvētku apsveikumi. Darbs vēl turpinās.

________________________________________________________________________________________

printēt Lasīt visu ziņu