Izlaidums Zemītes pamatskolā

15.06.2019 kur : Zemītes pamatskola

Ir skola jāatstāj un jāiet tālāk,

Kur sabangota laika upe trauc.

Nekad šo gadu mirdzums neizbālēs;

Lai kur tu būtu, pirmā skola sauks.

Zemītes pamatskolas 9. klases izlaidums norisinājās 15. jūnija pēcpusdienā. Svētku laikā valdīja mīļa un mājīga noskaņa. Bija ieradušās sveicējas no Kandavas novada izglītības pārvaldes - Egija Muižniece un Kandavas novada domes pārstāve Solvita Zvirgzdiņa kura absolventiem dāvāja ne tikai smaržīgas, bet arī garšīgas meža veltes.  Laba vēlējumus teica audzinātājas - Ineta Krūmiņa, Ina Užule un Olita Tutiņa kā arī skolas direktore Maruta Vilumsone.

Māmiņdienas koncerts

10.05.2019 kur : Zemītes pamatskola

Tu mīļā, mīļā māmiņa,

Es mīlu tevi kā nevienu,

Tu esi manim dargāka

Par saulīti un baltu.

Zemītes pamatskolas skolēni savas mammas sveica ar neaizmirstami mīļu koncertu. Piedalījās visi skolas skolēni. Ik katrā dziesmā, ik katrā dzejas rindā varēja just mīlestību. Katrai māmiņai bija sagatavota īpaša vieta pie galdiņiem. Mīļš paldies mūzikas skolotājai Inārai par bērnu sagatavošanu koncertam.

Zemītes bērnu dārzs turpina iepazīt profesijas.

06.02.2019 kur : Zemītes pamatskola

Tiekoties ar dažādiem atsaucīgiem profesiju pārstāvjiem, atliek tikai secināt, ka mums visapkārt ir tik daudz aizraujošu un interesantu cilvēku, ka tikai jāiemanās viņus satikt un uzklausīt.

Pagājušajā nedēļā bērnu dārzā viesojās aprūpētāja Agrita Puriņa. Viņa stāstīja par savu nodarbošanos un prasmēm, kas nepieciešamas lai palīdzētu cienījamos gados esošiem cilvēkiem padarīt viņu ikdienu komfortablāku un patīkamāku. Šis darbs ir ļoti delikāts un prasa labas komunikācijas prasmes, jo palīdzēt cilvēkam savā ikdienas aprūpē ir gana sarežģīti. Ar bērniem tika pārrunāts ikdienā sniedzamā palīdzība cilvēkam ar veselības problēmām gan mājas solī, gan personīgajā  higiēnā, ja cilvēks ir guļošs. Lai bērniem to būtu vieglāk saprast darbojoties tika izmantota lellīte, kuru mācījās gan apkopt, gan apģērbt.

Brīnumsvecītes stāsts

21.12.2018 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pamatskola

21.12.2018. Zemītes pamatskolas skolēni, viņu vecāki un skolas darbinieki pulcējās uz Ziemassvētku pasākumu. Pasākuma pirmajā daļā uz skatuves rosījās gandrīz visi skolas bērni, kur katram bija loma izrādē “Brīnumsvecītes stāsts”. Brīnumsvecīte(Ella Pētersone) centās nest gaismu visiem ar kuriem satikās ceļā. Pasākuma 2.daļā tika godināti skolēni, kuriem ir labi un teicami sasniegumi mācību darbā. Skolēni saņēma pateicības un sponsoru sarūpēto naudas balvu 20 EUR. Pateicības un naudas balvas saņēma Elīza Babre un  Evelīna Maksimova- 1.klase, Elīza Zariņa-2.klase, Sanija Kristiana Lāce un Miks Frančenko-5.klase.

Ar Erasmus+ projektu “ 4 valstis, 4 grāmatas” Rumānijā

01.10.2018 - 05.10.2018 kur : Zemītes pamatskola

No 1.oktobra  līdz 5.oktobrim Zemītes pamatskolas skolēni Karīna Sjanita, Gustavs Klaumanis, Emīls Zandbergs, Roberts Ezeriņš kopā ar skolotājām  Mārīti Starti un Olitu Tutiņu viesojās  Rumānijā, projekta Erasmus+ "4 valstis, 4 grāmatas" ietvaros.

Daļai projekta dalībnieku brauciens bija viens liels piedzīvojums, jo pirmo reizi lidoja ar lidmašīnu. Tā kā mākoņu bija maz, tad skaidri saskatāmas bija dažādas ainavas. Laiks pagāja nemanot, līdz vajadzēja izkāpt uz Rumānijas zemes netālu no Ukrainas robežas. Kā varēja novērot, tad dzīves apstākļi tur atšķirīgāki no mūsējiem, bet cilvēku viesmīlība un laipnība gan liela.

Zemītes skolai – 170

22.09.2018 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pamatskola

Šogad, Latvijas simtgades gadā, Zemītes skola svinēja 170.dzimšanas dienu ar absolventu salidojumu. 22.septembra vakarā Zemītes TN notika svinīgais pasākums par godu skolas jubilejai, kuru atklāja skolas direktore Maruta Vilumsone. Pasākuma vadītāji – skolas absolventi Gatis Priede un Elvita Klaumane – radīja sirsnīgu un lepnuma pilnu atmosfēru, cildinot savu skolu un piederību šai vietai. Apsveikuma vārdus un vēlējumus teica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kandavas novada izglītības pārvaldes vadītāja Jeļena Šnikvalde, domes deputāts un skolas patrons Dainis Rozenfelds un Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha. Zemītes skolu sveikt bija ieradušies arī visu Kandavas skolu direktori.