Aiziet, sniegā!

24.01.2021
sn_d9.jpg

Pasaulē Sniega dienu atzīmē vienu dienu janvārī. Tās mērķis ir dot bērniem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega, iespēju izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas.
Zemītes sākumskolā šogad bija vesela Sniega nedēļa, kurā varēja sajust un izpētīt sniegu. Audzinātāju vadībā tika veikti eksperimenti, krāsots sniegā. Sportiskās aktivitātes gan ar pikošanos, sniegavīru celšanu, slidināšanos no kalna ar ragaviņām, ja būs iespējams, turpināsies vēl ilgāku laiku.

Patriotu nedēļas pasākumi sākumskolā un bērnu dārzā

11.11.2020 - 18.11.2020

whatsapp_image_2020_11_11_at_11_24_38.jpgSkolas zēniem tradicionāli sporta stundu ietvaros notika konkurss skolas stiprinieks.  Kopā piedalījās 17 skolēni un sīvā savstarpējā konkurencē izpildot gan fiziskus, gan intelektuāli izaicinošus uzdevumus 1.-3.klases grupā titulu “Skolas Lāčplēsis” ieguva Māris Rihters un Gustavs Bilavs, bet  4.-6.klases grupā Gustavs Lācis.

11.novembra pēcpusdienā, sadaloties pa klašu mājsaimniecībām, notika  gājiens uz Pavārkalna kapiem, lai aiznestu un aizdegtu svecītes tur guldītajiem Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem un noklausoties īsu stāstījumu  iepazītu viņu dzīves gājumu.

Vācam makulatūru

26.10.2020 - 10.11.2020
printēt
img_20201027_wa0015.jpg img_20201027_wa0017.jpg img_20201027_wa0016.jpg img_20201027_wa0020.jpg img_20201027_wa0023.jpg

Skolotāju dienas aktivitātes

30.10.2020

120637483_3271733786277690_4099365103103436542_n.jpgLaikā, kad visā Latvijā tika atzīmēta skolotāju diena , arī Zemītes sākumskolas  un bērnu dārza bērni bija sarūpējuši  svētkus saviem skolotājiem. Visu spēkiem parkā tika noorganizēts mazs svētku koncerts.  Bet lai papildinātu savu pieredzi arī praktiski  skolotāji devās  metodiskās pieredzes apmaiņas  braucienā, uz Vaivaru pamatskolu.  Šajā pieredzes braucienā skolotāji iepazina Vaivaru pamatskolas un bērnu dārza darba metodes, pasākumus un papildus aktivitātes, kas sekmē skolēnu savstarpējo integrēšanos un spēj iekļaut saturīgā un attīstošā mācību procesā arī bērnus ar īpašām vajadzībām. Papildus metodiskajai pieredzei tika iegūta maza atelpa paviesojoties Raiņa un Aspazijas vasarnīcā, Jūrmalas pilsētas muzejā  un nedaudz sasveicinoties ar rudenīgo Baltijas jūru.

“eTwinning skolas” statuss

30.10.2020

zemite.jpg “eTwinning skolas” statuss

2020. gada oktobra beigās mūsu skola beidzot saņēma oficiālu apliecinājumu statusa iegūšanai – “eTwinning Skola” atzinības zīmi, karogu un suvenīrus, kā arī ES Inovāciju, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāres Marijas Gabrielas (Mariya Gabriel) pateicības vēstuli.
 “eTwinning Skola” statusu piešķir uz 2 gadiem, tādējādi novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos eTwinning projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā. Konkursa kārtībā augsto atzinības zīmi piešķīra iestādēm, kurās darbojas aktīvu skolotāju komandas, kas īsteno eTwinning sadarbības projektus, skolā veicina digitālo pratību un interneta drošību. Covid-19 ietekmē diemžēl nebija iespējama oficiāla apbalvošana.
Vēstulē komisāre pateicas skolas vadībai un skolotājiem par aktīvu darbu eTwinning: “Iegūtais “eTwinning Skola” statuss parāda, ka Jūsu skola ir izmantojusi jaunākos digitālos un radošos rīkus, lai uzlabotu skolēnu mācību sasniegumus, atspoguļo veiksmīgu sadarbību ar citām eTwinning skolām. Šis apbalvojums norāda arī uz Jūsu pūliņiem veicināt pedagogu profesionālo pilnveidi, tādējādi palīdzot pedagogiem uzlabot savas prasmes skolēnu labā.”
Lepojamies ar sasniegto. Paldies koletīvam par ieguldīto darbu! Tā turpināsim!

eTwinnig koordinatore o.Tutiņa

Darbojamies, izzinām un izklaidējāmies!

16.10.2020 kur : Zemītes sākumskola

whatsapp_image_2020_11_26_at_14_02_35_2.jpgPirms došanās rudens brīvlaikā skolā un bērnu dārzā notika arī izzinošas un praktisko iemaņu papildinošas aktivitātes.  Tika novadīti karjeras dienas pasākumi un aktivitātes par tēmu profesijas manā ģimenē.  Piesaistot Zemītes pagasta brīvprātīgos ugunsdzēsējus noorganizēta drošības diena, kurā tika gan teorētiski, gan praktiski gūts ieskats drošības pasākumos gan ikdienišķās situācijās, gan ja piemeklējusi kāda nelaime. Bet atgriežoties no brīvlaika oktobra ieskaņām skolu pārņēma Helovīnu ķirbīšu pasākums, jo pateicoties Z/S “Kliblapsas” no Pūres pagasta  ķirbju dāvinājumam, varēja katra klase un bērnu dārza  grupiņa radoši izpausties ķirbju grebšanā  un Helovīnu rotājumu gatavošanā.