Ar Erasmus+ projektu “ 4 valstis, 4 grāmatas” Rumānijā

01.10.2018 - 05.10.2018 kur : Zemītes pamatskola

No 1.oktobra  līdz 5.oktobrim Zemītes pamatskolas skolēni Karīna Sjanita, Gustavs Klaumanis, Emīls Zandbergs, Roberts Ezeriņš kopā ar skolotājām  Mārīti Starti un Olitu Tutiņu viesojās  Rumānijā, projekta Erasmus+ "4 valstis, 4 grāmatas" ietvaros.

Daļai projekta dalībnieku brauciens bija viens liels piedzīvojums, jo pirmo reizi lidoja ar lidmašīnu. Tā kā mākoņu bija maz, tad skaidri saskatāmas bija dažādas ainavas. Laiks pagāja nemanot, līdz vajadzēja izkāpt uz Rumānijas zemes netālu no Ukrainas robežas. Kā varēja novērot, tad dzīves apstākļi tur atšķirīgāki no mūsējiem, bet cilvēku viesmīlība un laipnība gan liela.

Erasmus + projekta “4 Countries 4 Books” vizīte Turcijā

29.04.2018 - 05.05.2018 kur : Zemītes pamatskola

No 29.aprīļa līdz 4.maijam 4 Zemītes pamatskolas 9.klases skolnieces : Gerda Cīrule, Katrīna Marta Krūmiņa, Agija Kupše un Aija Rasmusa  kopā ar skolotājām Lauru Bergmani un Sandru Daniļeviču piedalījās Erasmus + skolu stratēģiskās partnerības projekta “4 valstis , 4 grāmatas ( 4 Countries 4 Books) ” mācību mobilitātes vizītē Turcijas pilsētā Izmirā.

Iepazīstam Erasmus programmas draugu valstis

28.02.2018 kur : Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskolas 9.klases skolēni projekta nedēļā no 7.-9.februārim iepazinās ar Erasmus programmas " 4 valstis , 4 grāmatas" sadarbības partneru Lietuvas, Rumānijas un Turcijas valstu ģeogrāfiju, vēsturi un kultūru.

4 grāmatas, 4 valstis ( Erasmus+ projekts)

17.01.2018 - 20.01.2018 kur : Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskola šajā mācību gadā piedalās Erasmus+ programmas  projektā “ 4 grāmatas,  4 valstis ”. Tāpēc  no  17.- 20.janvārim mūsu skolas pārstāvji  Maruta Vilumsone, Laura Bergmane, Olita Tutiņa devās uz Lietuvu, lai tur tiktos ar sadarbības partneriem no citām valstīm. Partneri no Camkiran Ortaokulu skolas Izmiras pilsētā Turcijā, Zemītes pamatskolas Latvijā, no scoala gimnazială " Petru mușat " Siretas pilsētas  Rumānijā satikās Lietuvas pilsētā Šakijā Slaviku pamatskolā, lai tālāk apspriestu sadarbības plānus.