Mācāmies būt atbildīgi

"Gājiens nākotnei" ir daļa no visā pasaulē īstenotiem pasākumiem, kuros piedalās vairāk kā miljons dalībnieku. Piektdien  Rīgā ar šo akciju " Gājiens nākotnei" dalībnieki pievērsa politiķu uzmanību klimata pārmaiņām. Zemītes pamatskolai, kā ekoskolai, un tās kolektīvam bija interesanti atbalstīt šādu pasākumu, tāpēc gan bērnudārza grupas, gan skolēni pārrunāja, ko var paši uz vietas darīt vides sakārtošanā, atkritumu mazināšanā. Tādēļ visi zīmēja plakātus, devās kopīgā gājienā pa Zemītes centru, lai liktu pārdomāt katra nākotnes cilvēka atbildību.

Piedzīvojums “4 valstis, 4 grāmatas” ir beidzies

Pagājuši divi gadi, tagad Zemītes pamatskolā ir noslēdzies Erasmus+ projekts “4 valstis, 4 grāmatas”. Tas aizsākās kā liels piedzīvojums tādai mazai Zemītei, jo radās iespēja gan skolēniem, gan skolotājiem sadarboties ar ārvalstu skolām. Projektā piedalījās Lietuvas pilsētas Šakiai Slaviku pamatskola, Rumānijas scoala gimnazială " Petru mușat " no Siretas pilsētas, no Latvijas Zemītes pamatskola un sadarbības ierosinātāji no Turcijas Camkiran Ortaokulu skolas Izmiras pilsētā.

Erasmus+ projekta “4 countrys 4 books” noslēgums Turcijā

18.06.2019 - 22.06.2019 kur : Zemītes pamatskola

Kad citi Latvijā gatavojās vasaras lielākajam pasākumam Vasaras saulgriežiem, Zemītes pamatskolas direktore Maruta Vilumsone un skolotājas Laura Bergmane un Olita Tutiņa devās uz Turciju, lai piedalītos Erasmus+ projekta “ 4countrys 4 books” (2017-1-TR01-KA219-046438) noslēguma pasākumā.

Ar Erasmus+ projektu “ 4 valstis, 4 grāmatas” Rumānijā

01.10.2018 - 05.10.2018 kur : Zemītes pamatskola

No 1.oktobra  līdz 5.oktobrim Zemītes pamatskolas skolēni Karīna Sjanita, Gustavs Klaumanis, Emīls Zandbergs, Roberts Ezeriņš kopā ar skolotājām  Mārīti Starti un Olitu Tutiņu viesojās  Rumānijā, projekta Erasmus+ "4 valstis, 4 grāmatas" ietvaros.

Daļai projekta dalībnieku brauciens bija viens liels piedzīvojums, jo pirmo reizi lidoja ar lidmašīnu. Tā kā mākoņu bija maz, tad skaidri saskatāmas bija dažādas ainavas. Laiks pagāja nemanot, līdz vajadzēja izkāpt uz Rumānijas zemes netālu no Ukrainas robežas. Kā varēja novērot, tad dzīves apstākļi tur atšķirīgāki no mūsējiem, bet cilvēku viesmīlība un laipnība gan liela.

Erasmus + projekta “4 Countries 4 Books” vizīte Turcijā

29.04.2018 - 05.05.2018 kur : Zemītes pamatskola

No 29.aprīļa līdz 4.maijam 4 Zemītes pamatskolas 9.klases skolnieces : Gerda Cīrule, Katrīna Marta Krūmiņa, Agija Kupše un Aija Rasmusa  kopā ar skolotājām Lauru Bergmani un Sandru Daniļeviču piedalījās Erasmus + skolu stratēģiskās partnerības projekta “4 valstis , 4 grāmatas ( 4 Countries 4 Books) ” mācību mobilitātes vizītē Turcijas pilsētā Izmirā.

Iepazīstam Erasmus programmas draugu valstis

28.02.2018 kur : Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskolas 9.klases skolēni projekta nedēļā no 7.-9.februārim iepazinās ar Erasmus programmas " 4 valstis , 4 grāmatas" sadarbības partneru Lietuvas, Rumānijas un Turcijas valstu ģeogrāfiju, vēsturi un kultūru.

4 grāmatas, 4 valstis ( Erasmus+ projekts)

17.01.2018 - 20.01.2018 kur : Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskola šajā mācību gadā piedalās Erasmus+ programmas  projektā “ 4 grāmatas,  4 valstis ”. Tāpēc  no  17.- 20.janvārim mūsu skolas pārstāvji  Maruta Vilumsone, Laura Bergmane, Olita Tutiņa devās uz Lietuvu, lai tur tiktos ar sadarbības partneriem no citām valstīm. Partneri no Camkiran Ortaokulu skolas Izmiras pilsētā Turcijā, Zemītes pamatskolas Latvijā, no scoala gimnazială " Petru mușat " Siretas pilsētas  Rumānijā satikās Lietuvas pilsētā Šakijā Slaviku pamatskolā, lai tālāk apspriestu sadarbības plānus.