Vides pētnieku forums "Zaļš tur, zaļš šur, zaļš it visur!"

01.03.2018 10:00 - 13:00 kur : Zemītes tautas nams

Zemītē, 1.martā bija nepieredzēts pasākums. Kandavas novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Kandavas jauniešu centru, kā arī ar Zantes pamatskolas un Zemītes pamatskolas skolēnu aktīvu līdzdalību, bija noorganizējuši izzinošu un jautru pasākumu- vides pētnieku forumu "Zaļš tur, zaļš šur, zaļš itvisur!". Izglītības iestāžu audzēkņi (līdz 9.klasei ieskaitot), kuri cītīgi bija veikuši praktiskus, ar vidi saistītus pētījumus, novērojumus un eksperimentus, nu individuāli vai grupās varēja prezentēt savu veikumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13) galerija (45)

TAUTAS SAIMES GRĀMATĀ

22.02.2018 kur : Zemītes pamatskola

Simtgades pasākumus tikai vienreiz mūžā cilvēks var atzīmēt. Par godu mūsu Dzimtenes Latvijas lielajam pasākumam katram ir iespēja parakstīties lielajā "TAUTAS SAIMES GRĀMATĀ". Tā 22.februārī vieni no pirmajiem zemītniekiem tajā savu lappusi vēra mazie Zemītes pamatskolas bērndārnieki, kuri ielīmēja tur lielu kopbildi, bet audzinātājas Daiga, Ingūna un Olita noformēja.

Iepazīstam Erasmus programmas draugu valstis

28.02.2018 kur : Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskolas 9.klases skolēni projekta nedēļā no 7.-9.februārim iepazinās ar Erasmus programmas " 4 valstis , 4 grāmatas" sadarbības partneru Lietuvas, Rumānijas un Turcijas valstu ģeogrāfiju, vēsturi un kultūru.

Kā garšo "Skolas auglis"?

28.02.2018 kur : Zemītes pamatskola

Ziemā svaigi augļi labi garšo visiem. Labi, ka tos var nobaudīt katrs pēc savas vēlmes. Lielie, 8.un 9.klasē gan teica, ka varētu ēst arī citus augļus, ne tikai ābolus vien.Tomēr, paldies devējiem, jo āboli ir patiešām garšīgi.

4 grāmatas, 4 valstis ( Erasmus+ projekts)

17.01.2018 - 20.01.2018 kur : Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskola šajā mācību gadā piedalās Erasmus+ programmas  projektā “ 4 grāmatas,  4 valstis ”. Tāpēc  no  17.- 20.janvārim mūsu skolas pārstāvji  Maruta Vilumsone, Laura Bergmane, Olita Tutiņa devās uz Lietuvu, lai tur tiktos ar sadarbības partneriem no citām valstīm. Partneri no Camkiran Ortaokulu skolas Izmiras pilsētā Turcijā, Zemītes pamatskolas Latvijā, no scoala gimnazială " Petru mușat " Siretas pilsētas  Rumānijā satikās Lietuvas pilsētā Šakijā Slaviku pamatskolā, lai tālāk apspriestu sadarbības plānus.

"Vislielākā dāvana", Zemītes pamatskolā

21.12.2017 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pamatskola

Ziemassvētku laiks ir laiks kad jebkurš var iepricināt savus tuvākos, kā arī pavisam nepazīstamos. Arī šogad Zemītes skolas bērni piedalījās projektā "Vislielākā davana" un bez ierastajām dāvanām, skolēni varēja saņemt svešinieku sagatavotu dāvanu.