Zemītes sākumskola

Arī mēs esam sportiņā!!!

19.09.2020
 whatsapp_image_2020_09_18_at_11_14_17.jpgZemītes sākumskola ar varenu sparu piedalījās  Olimpiskajā dienā. Visus sagaidīja krokodils Snapijs, kas pārbaudīja sportisko noskaņojumu un skolēnu pamošanās pakāpi. Vispirms visi kopīgi iesildījās mūzikas skolotājas vadībā, tad kopā izvingroja kopīgo vingrojumu kompleksu, bet otrajā daļā katra klase bija sagatavojusi savu vingrojumu kompleksu, kuru aicināja izvingrot arī pārējos bērnus un skolotājus. Liels paldies sporta skolotājai Egijai par ieguldīto darbu kopīgā vingrojuma kompleksa sagatavošanā un ierosmēm klašu vingrojumu programmām. Un tikai kopdarbā ir spēks, tāpēc priecājamies par visām pārējām skolotājām, kas radoši un aktīvi līdzdarbojās vingrošanas pasākumā, jo labs piemērs iedvesmo!!!! Lasīt visu ziņu galerija (10)

Mūsdienu Baronu ceļš no Tartu līdz Dundagai

whatsapp_image_2020_09_15_at_16_01_45.jpg21. augustā Imanta Ziedoņa muzeja komandas izmeklēti mūsdienu Krišjāņi Baroni uzsāka ceļojumu kājām no Tartu līdz Dundagai. Projekta “Ziedoņa muzejs ceļā ar Baronu” kultūras notikumiem bagātais ceļš Tartu - Dundaga ir vairāk nekā 800 kilometru garš un noslēgsies 20. septembrī plkst. 19.00 ar koncertu Dundagas estrādē.

Iedvesmojoties no vienas no pirmajām ģeogrāfijas grāmatām Baltijas reģionā “Mūsu Tēvzemes aprakstīšana un daži pielikumi īsumā saņemti”, izveidots Baronam veltīts pārgājiena maršruts. Balstoties pētījumos un iepazīstot K. Barona atmiņas par viņa veikto gājienu 19. gadsimtā, izveidota šī maršruta karte. Pēc pirmreizējās ceļa veikšanas ikvienam interesentam būs iespēja šo vēsturisko maršrutu noiet patstāvīgi. Ceļš sadalīts vairākos mazos gabaliņos, un katram mūsdienu Baronam līdzi būs īpaša ceļojošā dienasgrāmata, kurā fiksēt savas pārdomas ceļā, projekta karodziņš un Barona dibinātās Tērbatas universitātes studentu korporācijas cepurīte.

Mūsdienu Baronu ceļš Latvijā ved caur Valkas, Strenču, Smiltenes, Raunas, Vecpiebalgas, Ērgļu, Pļaviņu, Salas, Jaunjelgavas, Kokneses, Ogres, Amatas, Siguldas, Krimuldas, Inčukalna, Babītes, Jelgavas, Tukuma, Kandavas, Talsu, Valdemārpils un Dundagas novadiem. Katram mūsdienu Baronam ir vairāki uzdevumi - atrast savas īpašās vietas ceļā, vērot dabu, iemūžināt ceļu fotogrāfijās un izveidot nelielu sava ceļa posma aprakstu. “Būsim šajā ceļā četras nedēļas līdz gājiena noslēgumam 20. septembrī Dundagas estrādē. Mūsdienu Baroni ir vairāk nekā 65 dažādi cilvēki – skolotāji, uzņēmēji, radošo industriju pārstāvji. Svētku koncertā muzicēsim un kopā ar gājējiem atcerēsimies ceļā piedzīvoto.” stāsta Ziedoņa muzeja vadītāja Žanete Grende.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Zemītes sākumskolas rudens pārgājiens.

04.09.2020

whatsapp_image_2020_09_03_at_11_16_27.jpg

Kamēr notiek iejušanās klases kolektīvos un mācību procesa sakārtošanās, Zemītes sākumskolas 1.-6.klases audzēkņi kopā ar skolotājām devās mazā pārgājienā. Ceturtdienas rīts, mazliet apmācies, bet citādi tīri baudāms, bija kā radīts nelielai pastaigai. Pārgājiena mērķis bija bioloģiskā zemnieku saimniecība ”Ošenieki”, kas atrodas nieka 4 km no Zemītes skolas. Klases sadalījās pa grupām un bērni tika atkārtoti iepazīstināti ar pārgājiena noteikumiem, tad raitā solī tika uzsākts mazais ceļojums. Pirmā pieturas vieta bija Zemītes baznīca, kurā varēja gan nedaudz atvilkt elpu, gan nedaudz iepazīties ar Zemītes pagasta vēsturi. Patīkama bija bērnu interese un jautājumi gan par mācīšanos vecajos laikos, gan par baznīcas interjeru. Īpašu interesi izraisīja lielā centrālo durvju atslēga, jo tik lielas atslēgas ikdienā nav sastopamas. 

Lasīt visu ziņu galerija (39)

Sveiciens māmiņu dienā

20200506_171735.jpgZemītes pamatskolas skolēni un skolotāji sirsnīgi sveic visas māmiņas Māmiņu dienā. Strādājot attālināti esam sarūpējuši virtuālo koncertu, kuru aicinām noskatīties mūsu mājas lapā! Esam ļoti pateicīgi visiem skolēniem, skolotājiem un vecākiem, kuri ar savu līdzdalību atbalstīja šī koncerta veidošanu! 

Lai Jums skaisti un ģimeniski silti šie jaukie pavasara svētki!

Zemītes pamatskolas radošā komanda

Aicinājums vecākus rīkoties atbildīgi un ievērot atbildīgo dienestu rekomendācijas neapmeklējot vīrusa skartās valstis.

Ievērojot, ka izglītības iestādes varētu apmeklēt bērni, kuri ieradušies vai ieradīsies no par COVID-19 infekcijas skartajām teritorijām, un ņemot vērā paaugstinātu infekcijas izplatīšanās risku bērnu kolektīvos, veselības nozares profesionāļi REKOMENDĒ, ja bērns pēdējo 14 dienu laikā ir bijis ceļojumā Itālijā, Ķīnā, Dienvidkorejā, Irānā, Japānā, Singapūrā, Spānijā, Francijā, Vācijā, Austrijā, Šveicē, Nīderlandē, Lielbritānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Beļģijā, Dānijā, ASV, Grieķijā, Islandē:

 • bērnam neapmeklēt izglītības iestādi (informējot skolu),
 • vecākiem:
  • sazināties ar ģimenes ārstu,
  • sadarbībā ar ģimenes ārstu novērot bērna veselību 14 dienas pēc ceļojuma,
 • ja minētajā laika periodā akūtas augšējo elpceļu infekcijas slimības simptomi (paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana):
  • bērnam nav parādījušies, viņam var atļaut apmeklēt izglītības iestādi ar ģimenes ārsta izziņu,
  • bērnam ir parādījušies, nekavējoties zvanīt 113 un informēt ārstniecības personu par simptomiem un ceļojumu uz skarto teritoriju.
Lasīt visu ziņu

Gada jaunietis 2019

21.02.2020

Zemītes skolas gods tika pārstāvēts arī Konkursā „Kandavas novada Gada jaunietis 2019” 

Tika izvirzīta Samanta Līce.

printēt
<back to top