4 grāmatas, 4 valstis ( Erasmus+ projekts)

17.01.2018 - 20.01.2018 kur : Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskola šajā mācību gadā piedalās Erasmus+ programmas  projektā “ 4 grāmatas,  4 valstis ”. Tāpēc  no  17.- 20.janvārim mūsu skolas pārstāvji  Maruta Vilumsone, Laura Bergmane, Olita Tutiņa devās uz Lietuvu, lai tur tiktos ar sadarbības partneriem no citām valstīm. Partneri no Camkiran Ortaokulu skolas Izmiras pilsētā Turcijā, Zemītes pamatskolas Latvijā, no scoala gimnazială " Petru mușat " Siretas pilsētas  Rumānijā satikās Lietuvas pilsētā Šakijā Slaviku pamatskolā, lai tālāk apspriestu sadarbības plānus.

"Vislielākā dāvana", Zemītes pamatskolā

21.12.2017 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pamatskola

Ziemassvētku laiks ir laiks kad jebkurš var iepricināt savus tuvākos, kā arī pavisam nepazīstamos. Arī šogad Zemītes skolas bērni piedalījās projektā "Vislielākā davana" un bez ierastajām dāvanām, skolēni varēja saņemt svešinieku sagatavotu dāvanu.

Mūsējie "Cūkmena detektīvi"

30.11.2017 kur : Zemītes pamatskola

AS "Latvijas valsts meži" organizē ekoprogrammu pirmsskolām, kurā 5 - 7 gadus jauni bērni , sadarbībā ar atraktīvo personu Cūkmenu, apgūst zinības par mežu. Tās mērķis ir rosināt bērnos atbildību pret vidi, vairojot izpratni par vērtīgo un lieko dabā. Arī mūsējie pieteicās šajā programmā. Tāpēc kādu dienu pie skolas durvīm piezvanīja pats Cūkmens. Bērniem tie bija lieli prieki. Neilgās vizītes laikā viņi varēja parādīt savas zināšanas un dot solījumu Cūkmenam, ka mūsējie mežā uzvedīsies godīgi.
Tālāk bērni kopā ar audzinātāju Ingūnu Putāni visa gada garumā programmas ietvaros soli pa solim atklās dažādus meža noslēpumus un kļūst par īstiem Cūkmena detektīviem!

Te mīl savu sirdi

Mūsu skolēni iepazinās ar materiāliem par sirds veselību Veselības ministrijas izsludinātajā informatīvomatīvajā kampaņā "Mīli savu sirdi!". Kampaņas mērķis bija veicināt sabiedrības informētību par sirds un asinsvadu slimību riska faktoriem un to profilaksi. Tā kā veselības jautājumi vienmēr saistās ar ārsta profesiju, tad bērni spēlēja ārstus un mērīja asinsspiedienu. Rekomendācijas sniedza lūkojoties prezentācijā.Nobeigumā vēl mācījās izsaukt ātro palīdzību. Tagad 10 bērni nenobīsies un, ieraugot, ka kādam slikti, centīsies palīdzēt.

Mārtiņdienas pasākums

10.11.2017 kur : Zemītes pamatskola

Mārtiņa gailīši un viņu draugi atkal pieskandināja Zemītes skolu. Mārtiņdienas pasākumā bija jautri danči skolotājas Evitas  Ernštreites muzikālā pavadībā. Dejas mijās ar sarunām par šo svētku vēsturisko mantojumu. To izstāstīja skolēni un viņu audzinātājas Solvita, Ginta, Mārīte un Silvija. Bērndārznieki ar savām audzinātājām parādīja īstu ķekatnieku danci  “Gailītis un vistiņa”, kuru viņi bija iemācījušies skolotājas S.Kalinjukas vadībā. Mazo bērnu ansamblīša dziedātās dziesmas pieskandināja mazās skoliņas katru stūri, lai visi nelabie bēg ārā.